Taniec

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
przewozy do danii. przewozy do danii (387)
https://herbcio.pl. Zioła na nerki
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (666)

Wyszukaj stronę        Tanzschuhe (obuwie taneczne)

Tanzschuhe (obuwie taneczne)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wysokiej jakości, ręcznie wykonanego obuwia tanecznego firmy KOZDRA. W naszej ofercie znajdziecie Państwo min. Obuwie damskie, męskie, dziecięce do łaciny, standardu, tanga, salsy oraz tańców regionalnych.
http://www.kozdra-tanzschuhe.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkoła Tai Chi w Gdyni

Szkoła Tai Chi w Gdyni
Zapraszamy do szkoły Tai Chi (Taiji) w Gdyni. Tai chi - chińska medytacja w ruchu jest w Świecie coraz popularniejsza. Ludzie interesujący się Tai Chi pytają często o jej wpływ na zdrowie. Otóż dla osób pragnących uczyć się Tai Chi nie ma żadnego limitu wieku, ponieważ wszystkie wolne i harmonijne ruchy można ćwiczyć bez dużego fizycznego wysiłku. Nie ma również żadnych przeciwskazań medycznych, nawet w przypadku takich chorób jak rak czy arterioskleroza. Wprost przeciwnie: Tai Chi sprawdza się jako forma terapii oraz ćwiczeń profilaktycznych, przeznaczonych zwłaszcza dla ludzi w podeszłym wieku. W Chinach już przed wiekami opracowano systemy ćwiczeń, których celem jest wydłużenie życia i dobre zdrowie. Tai Chi to przejaw tej tradycji.
http://www.chentaiji.orangespace.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wieczór kawalerski Kraków

Wieczór kawalerski Kraków
Zapraszamy uprzejmie wszystkich panów jak i panie do klubu go go VIP. Klub VIP to świetne miejsce na wieczór kawalerski, ale również na spędzenie w miłej atmosferze piątkowego wieczoru. Klub VIP oferuje swoim klientom przede wszystkim cichą atmosferę oraz szeroką ofertę napojów wyskokowych w klubowym barze. Oprócz usług jakie oferują typowe kluby, pragniemy Wam zaproponować także takie atrakcje jak taniec na rurze, organizacja wieczorów kawalerskich czy też innych imprez okolicznościowych, jak również prywatne tańce ze striptizem.
http://www.nightclubvip.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

DJ na wesela Warszawa

DJ na wesela Warszawa
Dj Arni oferuje fachową oprawę muzyczną wesel i uroczystości okolicznościowych. Jest to warty zaufania prezenter muzyczny, dla którego muzyka jest prawdziwą pasją. Dj ten znakomicie nadaje się na wesela odbywające się w okolicach miasta Warszawa. Filmy, umieszczone na stronie, ułatwiają zapoznanie się z umiejętnościami dj-a. Wszystkie utwory odtwarzane są na wysokiej klasy sprzęcie, gwarantującym dobrą jakość dźwięku. Skorzystanie z usług rekomendowanego Dja to pewność świetnej zabawy.
http://www.dj-arni.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Rozrywka dla seniora Przemyśl

Rozrywka dla seniora Przemyśl
W większości wypadków ciężko znaleść samodzielnie kogoś kto podziela nasze zainteresowania, a oprócz tego posiada podobne przeżycia nie mówiąc już o tym że ten sam wiek bardzo zbliża, wieczorki zapoznawcze senior Przemyśl są wyjściem z ten sytuacji, więc na co czekasz.
http://seniorprzemysl.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009