Agencje eventowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Wyszukaj stronę        Profesjonalna agencja hostess

Profesjonalna agencja hostess
Totino to agencja reklamowa specjalizująca się polecaniem hostess do imprez takich jak targi, imprezy zamknięte, bale, spotkania na świeżym powietrzu, festiwale, pokazy mody oraz fryzur, seminaria, szkolenia firmowe. Ponadto nasze hostessy są odpowiedzialne za obsługę pokazów tanecznych, zajmują się również popisowymi pokazami barmańskimi i statystowaniem w produkcjach filmowych oraz reklamach. Oferujemy także nieprzeciętną usługę sprzątania w bieliźnie przez niezawodne oraz perfekcyjne dziewczyny pracujące z nami. Nasza kompetencja w połączeniu z licznymi doświadczeniami owocują zadowoleniem naszych klientów.
http://www.totino.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Event World Kraków

Event World Kraków
Event World związany jest z organizacją wydarzeń w galeriach handlowych. Poprzez ukierunkowanie się na konkretnego klienta znaleźliśmy się wśród czołowych agencji eventowych w Polsce obsługujących rynek centrów handlowych. Dzięki wysokiej jakości naszych usług wielu ich dyrektorów powierza nam regularną organizację kluczowych imprez.Zapewniamy kompleksową organizację wydarzeń wszelkiego rodzaju, począwszy od imprez frekwencyjnych, przez prosprzedaż po imprezy targowe i jarmarki. W naszym magazynie znajdziemy nie tylko systemy nagłośnieniowe czy oświetleniowe, ale również kioski multimedialne czy stoiska handlowe. Jesteśmy gwarantem Twojego sukcesu
http://eventworld.biz/
Pokaż szczegóły wpisu...

Opanuj tajniki dobrego pokazu

Opanuj tajniki dobrego pokazu
Głównym miejscem show jest mobilna scena. Impreza plenerowa bezpieczny weekend jest idealnym prezentem dla widzów. Sporo instytucji decyduje się na wynajem symulatorów organizując szkolenia ppoż. Komora dymowa jest często wykorzystywana na eventach. Pierwsza w Polsce mobilna płyta jest doskonałym narzędziem do podnoszenia umiejętności jazdy w trudnych warunkach drogowych. Płyta poślizgowa jest używana na kursach z tematyki bezpiecznej jazdy. Pomysłowym urządzeniem zachęcającym do używania pasów bezpieczeństwa jest symulator dachowania. Symulator przeciążeń daje wyobrażenie i namiastkę odczuć jakie zachodzą podczas wypadku gdy auto roluje. Żyroskop jest symulatorem dla odważnych osób.
http://polskievent.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Niesamowita atrakcja na event

Niesamowita atrakcja na event
ZWARIOWANE ROWERY to odjechana atrakcja na imprezy masowe lub imprezy integracyjne. Nasze zabawy i rowerowy tor przeszkód sprawią Twoim klientom całe mnóstwo rozrywki i ogromną porcję pozytywnej i zwariowanej energii. Na terenie eventu rowerowego zapewniamy wypasione stanowisko, które wyposażone będzie m.in. symulator jazdy na rowerze. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to tylko wstęp. Najśmieszniejsze jest to, że opanowanie jazdy tymi pojazdami nie jest takie łatwe. Rower przeciwskrętny jedzie tam gdzie sam chce. Pijany rower oraz rower o dwóch kierownicach to zwariowane i dziwne rowery.
http://zwariowanerowery.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009