Hobby

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Kancelaria prawna. Kancelaria prawna oferuje profesjonalną pomoc prawną.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź

Wyszukaj stronę        Sklep wędkarski - SpinPro

Sklep wędkarski - SpinPro
Sklep wędkarski SpinPro zaprasza na zakupy. Stworzyliśmy nasz sklep wędkarski z myślą o wędkarzach, ich potrzebach i wymaganiach. Sklep wędkarski SpinPro poleca sprzęt tylko sprawdzonych producentów, u nas nie ma miejsca na produkty niskiej jakości i podróbki. W naszym sklepie wędkarskim oferujemy tylko najlepsze i co najważniejsze sprawdzone przynęty gumowe z niemal całego świata
http://www.spinpro.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

fotografia przyrodnicza

fotografia przyrodnicza
Zapraszam wszystkich, których zachwycają zdjęcia przyrody, malownicze zdjęcia krajobrazy lub niezwykłe zdjęcia motyli i frapujące zdjęcia owadów. Fotografia przyrodnicza jest moją misją. Polecam atrakcyjne wystawy przyrodnicze, przyrodnicze pomoce dydaktyczne, a także niecodzienne kompozycje roślinne.
http://www.wiktormajak.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Modelarstwo - moje hobby

Modelarstwo - moje hobby
Modelarstwem szkutniczym zacząłem interesować się w szkole podstawowej. Do tej pory mam na swoim koncie wykonanie wielu modeli, takich jak H.M.S. Beagle, Dżonka, Vittorio Veneto, Wodnik, Vasa. Wszystkie wykonane są własnoręcznie, lub częściowo z elementów gotowych. Zdobyłem również tytuł mistrza polski na modelu Vittorio Veneto. Zapraszam na stronę w celu obejrzenia galeri. Mogę wykonać model na zamówienie, lub sprzedać juz gotowy który posiadam w swojej kolekcji. Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz.
http://modelarstwoszkutnicze.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tresura psów

Tresura psów
Tresura psów daje gwarancję właściwego ich ułożenia. Jestem jednym z wielu, którzy szkolą psy. Jestem jednym z niewielu, którzy robią to w sposób profesjonalny oparty na bazie wiedzy, praktyki oraz doświadczeń wyniesionych z pracy w formacji mundurowej. Posiadam gruntowne, fachowe, zarówno teoretyczne jak i praktyczne przeszkolenie w zakresie tresury psów.
http://www.tresura-psow.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Biżuteria ręcznie robiona

Biżuteria ręcznie robiona
Blog, na którym prezentuję swoje projekty biżuterii hand made pod pseudonimem artystycznym sylwia_art. Na blogu można znaleźć zarówno kolczyki, bransoletki, naszyjniki jaki całe komplety. Wszystkie są wykonane ręcznie, starannie. Tworzę w taki sposób aby biżuteria ta była niepowtarzalna i wyjątkowa.
http://hand-made.moneyport.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009