Dowcipy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
malarz Józef Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        Student potrafi

Student potrafi
Serwis internetowy studentpotrafi.pl to miejsce z mnóstwem obrazkowych dowcipów, tzw. memów z życia studentów na całym świecie. Oglądaj, oceniaj i komentuj wpisy innych użytkowników. Zapraszamy.
http://studentpotrafi.pl/user/Kaleria
Pokaż szczegóły wpisu...

Matthias Kasson pewne typy.

Matthias Kasson pewne typy.
Matthias Kasson zakłada się każdego dnia. Stawia zakłady sportowe z piłki nożnej, które w dłuższym terminie przynoszą zarobione pieniądze. Wszystkie Matthiasa typy możesz nabyć za opłatą na stronie matthiaskasson.pl. Płatne typy przygotowane są każdego dnia w trzech pakietach. Obejmują pewne typy na handicapy azjatyckie i under/over. Na stronie także userzy dostają darmowe szanse aby spróbować co Matthias potrafi.
http://matthiaskasson.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Dowcipy o Jasiu

Dowcipy o Jasiu
Strona zawierająca zbiór klasycznych kawałów o Jasiu. Jeśli jesteś jego fanem/fanką odwiedź ją koniecznie. Stawiam sobie za cel i punkt honoru uzyskać choć jeden uśmiech nawet na bardzo zatroskanym obliczu. Znajdziecie tutaj kawały o Jasiu, zarówno te kultowe, jak i zupełnie nowe. Jasio i jego przygody to już od wielu lat wdzięczny temat do żartów, co skutkuje prawdziwą powodzią kawałów. To dzięki niemu Wasz dzień nie będzie smutny, a przynajmniej czarne chmury choć trochę się rozjaśnią, może wyjrzy słońce. Spróbuj, to nic nie kosztuje, a śmiech to samo zdrowie. Kawały zamieszczone na stronie zostały uporządkowane w działy tematyczne: Jasio i szkoła, Jasio i dorośli, jasio i rodzice, jasio i przyjaciele.
http://kawaly-o-jasiu.dimz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Zaskakuj.pl - dawka humoru

Zaskakuj.pl - dawka humoru
Serwis zawiera zbiór najśmieszniejszych materiałów dostępnych w internecie - zabawne i śmieszne zdjęcia - humorystyczne filmiki - parodie piosenek i reklam - memy z życia wzięte - dowcipy które rozbawią każdego do łez - filmiki wkręcające ludzi Zaskakuj.pl jednym słowem oferuje największą dawkę humoru w jednym miejscu. Codziennie aktualizowany, ostra selekcja proponowanych materiałów. Możliwość dodania własnych publikacji.Dołącz do naszej społeczności i zaskakuj również na facebooku poprzez nasz fanpage. Wejdź już teraz i przekonaj się jakie to proste - przeglądaj, śmiej się do łez, komentuj i zaskakuj swoich znajomych! Zaskakuj znajomych najlepszym humorem!
http://zaskakuj.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hurtownia śmiesznych rzeczy

Hurtownia śmiesznych rzeczy
Śmieszna hurtownia internetowa Artiko pełna różnorodnych prezentów i upominków. Śmieszne prezenty na 18 urodziny. Duży wybór pomysłowych prezentów na 40 urodziny. Różne prezenty i upominki na 50 urodziny. Szeroki wybór upominków dla emeryta, na ślub, dzień kobiet, dzień babci i dzień dziadka. Odlotowe gadżety i niecenzuralne gry. Śmieszne akcesoria na wieczór panieński i kawalerski.
http://www.artiko.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009