Kursy żeglarskie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Prywatne korepetycje w Katowicach - język polski. Prywatne korepetycje w Katowicach - język polski
http://ekstra-kredyty.pl/. http://ekstra-kredyty.pl/
producent obuwia męskiego alvo-shoes.pl. producent obuwia męskiego alvo-shoes.pl

Wyszukaj stronę        Kurs żeglarski Zegrze

Kurs żeglarski Zegrze
Kurs żeglarski Zegrze. Proponujemy wszystkim chętnym udział w kursach i rejsach żeglarskich. Organizujemy szkolenia, dzięki którym zdobyć można certyfikaty ISSA i stopnie żeglarskie PZŻ. Na naszej stronie znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące kursów oraz rejsów śródlądowych i morskich. Serdecznie zapraszamy. Kurs żeglarski na jeziorze Zegrze.
http://www.kursyzeglarskie-zegrze.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Czarter jachtu - Waypoint

Czarter jachtu - Waypoint
Agencja żeglarska Waypoint oferuje czarter jachtu dla każdego, to znaczy że nie muszą Państwo być wytrawnymi żeglarzami aby skorzystać z naszej oferty. W ofercie znajdą Państwo rejsy po Bałtyku i rejsy po morzu Śródziemnym. Dodatkowo oferujemy szkolenia na sternika jachtowego a także na sternika motorowodnego. Dla bardziej wytrwałych proponujemy spróbować zdobyć patent starszego sternika. Zapraszamy także na rejsy morskie i szkolenia żeglarskie.
http://waypoint.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nurkowanie - Dive-Away

Nurkowanie -  Dive-Away
Dive Away – profesjonalne biuro podróży dla nurków. Nurkowanie w najpiękniejszych miejscach na świecie. Dive Away – profesjonalne biuro podróży dla nurków. Nurkowanie w najpiękniejszych miejscach na świecie.
http://www.dive-away.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kurs żeglarski Zegrze Magellan

Kurs żeglarski Zegrze Magellan
Szkoła żeglarstwa Magellan organizuje pełne kursy żeglarskie oraz jednodniowe szkolenia, które odbywają się nad Zalewem Zegrzyńskim. Szkoła prowadzi szkolenia indywidualne oraz ISSA i umożliwia zdobycie patentu żeglarza jachtowego. Szczegółowe informacje odnośnie szkoleń dostępne są bezpośrednio na stronie Magellana.
http://www.sailingschool.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kitesurfing - kursy i wyjazdy

Kitesurfing - kursy i wyjazdy
Kitesurfing - kursy organizowane przez EhSchool są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów i odbywają się na Zalewie Szczecińskim. Kursy składają się z 4 części, zaczynając od teorii i zapoznania się ze sprzętem, po zaawansowane techniki pływania. Szkoła EhSchool organizuje również wyjazdy kitesurfingowe. Zapraszamy!
http://www.ehschool.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kitesurfing Hel

Kitesurfing Hel
Surf to Fly prowadzi profesjonalne kursy z wielu sportów wietrzno-wodnych. Miejscem spotkań z kursantami jest Hel. Jedną z naszych dyscyplin jest kitesurfing. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie kitesurfingowym. Proponujemy szkolenia indywidualne oraz w grupach dwu i trzyosobowych. Lekcje odbywają się w wyjątkowo miłej atmosferze. Kładziemy duży nacisk na efektywną naukę i satysfakcję kursantów. Ważnym aspektem naszej działalności są również szkolenia windsurfingowe oraz żeglarskie. Zapraszamy ponadto na rejsy turystyczne.
http://surftofly.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009