Kulturystyka

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl

Wyszukaj stronę        Trening Mięśni czyli Siła i Masa

Trening Mięśni czyli Siła i Masa
Sila.com.pl Serwis będący kompendium wiedzy na temat twojego treningu i diety. Znajdziesz tu wszystko co musisz wiedzieć aby cieszyć się wspaniała sylwetka i imponującymi mięśniami. Wiele skutecznych planów treningowych, instruktaże i właściwa technika ćwiczeń plus propozycje odpowiedniej diety . Na stronie działy takiej jak trening dla początkujących, trening dla zaawansowanych, doping i aktualności ze świata kulturystyki.
http://sila.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kulturystyka wskazówki

Kulturystyka wskazówki
Blog opisuje zjawisko kulturystyki. Znajdziesz na nim praktyczne porady i wskazówiki przedstawiające detalicznie filozofię pozwalająca stać się wielkim. Najważniejsze poruszane na blogu zagadnienia to: spalanie tłuszczu, trening, diety, klatka piersiowa, suplementacja, psychologia kulturystyki, filozofia bycia wielkim, budowa masy mięśniowej. Artykuły dzielą się na kategorie by ułatwić orientację: początkujący, średnio-zaawansowany i zaawansowany. Takie rozwiązanie sprawi, że bez problemu odszukasz przydatne dla siebie wskazówki.
http://kulturystyka.lighton.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

SEBINHO

SEBINHO
Witam na moim blogu o tematyce kulturystycznej. Jestem instruktorem kulturystyki. Ukończony przeze mnie kurs instruktorski prowadzony był przez Piotra Głuchowskiego. Na blogu znajdują się artykuły związane z siłownią i sportowym trybem życia, więc można przeczytać o odżywianiu w sporcie, dietach, metodach układania treningu, poszczególnych ćwiczeniach, a także całych planach treningowych.
http://sebinho.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Akademia Fitness4U - Mrągowo

Akademia Fitness4U - Mrągowo
Akademia Fitness4U - siłownia i fitness club w Mrągowie. Prowadzimy zajęcia fitness, aerobik, wellness, pilates, spinning, yoga. Zajęcia dla różnych grup wiekowych o róznym poziomie zaawansowania.
http://fitness4u.info
Pokaż szczegóły wpisu...

Odżywki suplementy

Odżywki suplementy
Zdaje się, że każdy sportsmen fantazjuje o rewelacyjnie wyrzeźbionej posturze, wyprofilowanej linii ramion oraz "czteropaku" na brzuchu. Z trudem niemniej osiągnąć należycie rezultaty bez właściwego wsparcia. Sklep wysyłkowy ENC Sport wykonał propozycję złożoną z najlepszej jakości odżywek i suplementów diety dla kulturystów a także osób praktykujących siłowe i wyczynowe sfery sportu.
http://www.encsport.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

6 Weidera

6 Weidera
Aerobiczna szóstka Weidera znana jako A6W to wspaniały system treningu mieśni brzucha zapewniający znakomite rezultaty w relatywnie krótkim przedziale czasu. Cały proces trwa 42 dni i koncentruje się na 6 róznych ćwiczeniach. Efekty pracy można jednak zaobserwować już po 2 tygodniach. Jeśli chcesz schudnąć lub wyrobić doskonałą rzeźbę mięśni brzucha, daj szanse aerobicznej szóstce Weidera!
http://6weidera.info
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009