Narty

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Mycie i czyszczenie solarów. Mycie i czyszczenie solarów
Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki. Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien

Wyszukaj stronę        Narty z dziećmi w Austrii

Narty z dziećmi w Austrii
Strona internetowa PoraNaNarty.pl czyli w jaki sposób dobrze przygotować się do narciarskiego sezonu. Jak przygotować narciarski sprzęt i w jaki sposób rozplanować zimowe wypady narciarskie. W jaki sposób spędzić wspaniały rodzinny urlop w kurorcie narciarskim czyli jedź na narty z dziećmi.
http://www.porananarty.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Stacja i ośrodek narciarski

Stacja i ośrodek narciarski
Stacja narciarska Koninki jest ulokowana w pobliżu Ośrodka Górskiego Koninki. To wymarzone miejsce dla miłośników jazdy na nartach. Na terenie stacji znajduje się pięć wyciągów narciarskich oraz trasy biegowe. Prawie wszystkie szlaki piesze nadają się do uprawiania turystyki narciarskiej o charakterze krajoznawczym. W miejscu gdzie latem można zagrać w tenisa lub koszykówkę, zimą znajduje się lodowisko.
http://www.stacja.koninki.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Narty

Narty
Strona stok-narciarski.pl to świetne miejsce dla wszystkich fanów narciarstwa i snowboardzistów. Nasza strona udostępnia spis wszelkich wyciągów narciarskich w kraju. Przy każdym stoku, odszukacie np. kamerki online albo firmy w sąsiedztwie jak na przykład noclegi czy karczmy dzięki którym z pewnością sympatycznie upłynie wam czas w górach. Serdecznie zapraszamy wszystkich zapaleńców zimowych szaleństw na nasz serwis. Promujemy też nasz profil na Facebooku. Z naszej witryny dowiecie się o bieżącej pogodzie na stokach narciarskich, więc bedziecie gotowi na wszystko. Wejdź na nasz serwis już teraz i zaplanuj co będziesz robił podczas zimowych weekendów.
http://www.stok-narciarski.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Stacja narciarska Myślenice

Stacja narciarska Myślenice
Ośrodek turystyczny w Myślenicach znajduje się w małej odległości od Krakowa. Szczyt Chełm to idealne punkt na zapoczątkowanie spaceru po Beskidzie wyspowym. W okresie letnim mamy do dyspozycji mnogie trasy rowerowe specjalnie przygotowane. Także w zimie posiadamy dużo atrakcji dla narciarzy. Na szczycie góry stworzyliśmy luksusowe apartamenty. W okresie zimowym gdy stacja narciarska jest otwarta funkcjonuje u nas wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Jest to wielkiej klasy sprzęt. U nas spędzisz aktywnie weekend z dala od miejskiego zgiełku zarówno w lecie jak i zimie. Zapraszamy.
http://myslenice.koninki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Snowtubing, tubing, igelit

Snowtubing, tubing, igelit
Tubing czy też snowtubing to nowa forma aktywnego spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. To nic innego, jak zjeżdżanie na dużych nadmuchiwanych "pontonach" po specjalnie przygotowanych torach, zimą pokrytych śniegiem a przy braku śniegu specjalnymi nawierzchniami z tworzyw sztucznych. Nawierzchnie igielitowe mają szerszy zakres zastosowań. Można je z powodzeniem instalować na mini skoczniach narciarskich, można nimi wykładać konstrukcje snowparków do uprawiania freestylu, znakomicie spisują się również na peronach, dojazdówkach oraz trasach wyciągów narciarskich.
http://sportfix.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009