Wyprawy w góry

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://aktinet.pl/jaki-jest-zbiorowy-rzeczownik-okreslajacy-golebie/. Jaki jest zbiorowy rzeczownik określający gołębie?
https://aktinet.pl/zniechecony-pracownik-to-taki-ktory/. Zniechęcony pracownik to taki, który?
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (940)

Wyszukaj stronę        Wyprawy w góry

Wyprawy w góry
Norbert Czosnyka - moje wyprawy w góry. Strona prywatna pasjonata górskich wspinaczek i wszelakich wędrówek. Strona zawiera opisy zwiedzonych miejsc, zdjęcia a także porady dotyczące jak zorganizować wyprawę górską, na co zwrócić uwagę przy wyjazdach wysokogórskich, co zabrać ze sobą, jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i uczestników wyprawy.
http://gory.czosnyka.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Madryt - stolica Hiszpanii

Madryt - stolica Hiszpanii
Serwis skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych wyprawą do Madrytu. W szczegółowy sposób opisano zabytki miasta oraz warte zwiedzenia zakątki. Drobiazgowo przedstawiono informacje dotyczące łączności w mieście oraz lotniska w Madrycie, dzięki temu każdy dowie się jak bezproblemowo dotrzeć do stolicy Hiszpanii.
http://www.madrid.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Noclegi Szczyrk, Hotel Spa w górach

Noclegi Szczyrk, Hotel Spa w górach
Rocznica, ważne wydarzenie? Może po prostu chęć spędzenia razem czasu? Hotel Elbrus w Szczyrku zaprasza gości chcących miło spędzić czas w komfortowych warunkach. Atrakcyjne pakiety gwarantują niską cenę! Sprawdź!
http://hotel-elbrus.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Apartamenty szymaszkowa

Apartamenty szymaszkowa
Krótki opis: Zapraszamy Państwa do nowego, komfortowo urządzonego apartamentu, mieszczącego się w domu jednorodzinnym, w cichej i spokojnej okolicy w centrum miasta: 15 min spacerem do ulicy Krupówki, 5 min spacerem do kompleksu narciarskiego i kąpieliska Polana Szymoszkowa.
http://www.apartamentyszymaszkowa.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kasprowy Wierch kolejka

Kasprowy Wierch kolejka
Jest wiele specyficznych symboli, które charakteryzują naszą Polskę. Jednym z nich na pewno jest Kasprowy Wierch, góra dobrze znana każdemu polakami. Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy tworzą i przedstawiają historię Kasprowego Wierchu. Nasz portal to katalog niezwykle istotnych informacji o Kasprowym Wierchu. Na naszym serwisie prezentujemy niezbędne wydarzenia jakie dotyczą tego znakomitego miejsca. Dostarczamy dzień w dzień dawki informacji i sami organizujemy regularne zebrania miłośników Kasprowego Wierchu. Wszelkich fanów tego miejsca, zapraszamy na prezentowany serwis, jak również do naszego forum. Tam można dołączyć się do dyskusji i rozważać o Kasprowym Wierchu.
http://www.naszkasprowy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kolonie dla dzieci

Kolonie dla dzieci
Promowany portal oferuje bogaty wybór kolonii dla dzieci. Wszystkie turnusy są przydzielone do konkretnych grup wiekowych. Serwis przedstawia oferty adresowane do dzieci w wieku od 7 do 12 lat, 12-18 lat oraz dla uczniów szkół wyższych. Każda kolonia to ogrom przeżyć dla jej uczestników. Zainteresowani mogą dokonywać wyboru pomiędzy obozem breakdance, szkołą przetrwania, obozem windsurfingu i językowym.
http://www.chcejuzwakacje.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009