Kajaki

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Tematy prac licencjackich politologia. Tematy prac licencjackich politologia (926)
https://herbcio.pl/5-ziol-na-wzmocnienie-kosci/. 5 ziół na wzmocnienie kości
Producent obuwia męskiego. Producent obuwia męskiego (435)

Wyszukaj stronę        Kajaki

Kajaki
Spływy kajakami uważasz za swój żywioł, zamiłowanie, pasja a może ot tak chcesz tego spróbować? Dzięki AS-TOUR masz możliwość odbyć spływy kajakowe w takich lokalizacjach jak Bory Tucholskie, Mazury, Suwalszczyzna. Prowadzimy wypożyczalnie kajaków, realizujemy spływy kajakowe spersonalizowane i zorganizowane. W spływach indywidualnych to Państwo decydują o tym jak sprzęt wybrać: trasa / termin / kajaki / kanoe. Rzeki jakie zwiedzisz z naszą pomocą to: Rospuda, Krutynia, Łyna, Pisa, Czarna Hańcza, Biebrza, Brda, Wda. Nie musisz mieć swojego sprzętu - nasz wynajem kajaków ma do zaoferowania spory wybór. Zapraszamy serdecznie wszystkich zapaleńców spływów kajakami ale także osoby początkujące.
http://www.splywy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe
Firma 'Superkajak' gwarantuje przygotowywanie fachowych spływów kajakowych. Placówka istnieje wewnątrz Przechlewa. Jest to gmina, która leży na południowym zachodzie województwa pomorskiego, na falistej równinie, która jest przecięta doliną rzeki Brdy. Krajobrazy rzek, rozległych jezior i lasów to pejzaże, które mogą być podziwiane podczas wypoczynku Różnorodna przyroda wzdłuż rzek gwarantuje świetne warunki na spływy kajakowe.
http://www.superkajak.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kajaki Roztocze

Kajaki Roztocze
Spływy kajakowe od zawsze posiadały swoich amatorów. Nie powinno to dziwić - wszak jest to sport wyjątkowo uniwersalny. Pływać kajakami mogą zarówno sportowcy, jak i zupełni laicy w tej dziedzinie. Różni ich jedynie prędkość i umiejętności. Idealny, choć mniej popularnym miejsce do odbycia spływu kajakowego jest Roztocze na Lubelszczyźnie. Jest to świetne miejsce o ogromnych walorach estetycznych i zdrowotnych. Jeśli wybierać się na kajaki to tylko na Roztocze...
http://www.splywy-roztocze.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wypożyczalnia kajaków. Pomorskie

Wypożyczalnia kajaków. Pomorskie
Życzymy wszystkim kajakarzom przyjemnego pływania. Ale żeby przyjemnie pływać, trzeba dobrze dobrać sprzęt oraz rzekę. Ponad to, ważna jest pogoda. Niestety, pogody nie jesteśmy w stanie zapewnić, jednak pozostałe elementy u nas są osiągalne. Kiedy nie jesteś pewny swych umiejętności, pomożemy dobrać właściwą rzekę. Transport kajaków czy osób możesz mieć w obie strony. Wszystko jest do ustalenia. Podstawą jest niska cena, co zapewniamy.
http://kajaki-sztum.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Turystyka Człuchów

Turystyka Człuchów
Organizujemy jedno i wielodniowe spływy tratwami oraz wycieczki wozami cygańskimi (caravan konny) ciągniętymi przez konie. Na tratwie mogą Państwo wypoczywać aktywnie. Biesiadować, wędkować, grillować w gronie znajomych, rodziny itp. Caravany zaprzęgnięte w spokojne konie poruszają się leśnymi i polnymi szlakami po interesujących okolicach. Więcej informacji na stronie internetowej www.turystykaczluchow.eu i pod numerem telefonu 500227332 Zapraszamy na Pomorze, w okolice Człuchowa i Chojnic.
http://www.turystykaczluchow.eu
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009