Pływalnia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (711)
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski (767) z wieloletnią praktyką zaprasza.
http://www.piszemyprace.eu/. http://www.piszemyprace.eu/ (557)

Wyszukaj stronę        basen Jaworzno

basen Jaworzno
Zostań mistrzem na naszym basenie a na pewno wielu pływaków będzie chciało Ci dorównać! Sprawdź poziom swoich umiejętności na tle innych. Środowisko wodne pozwala na wykonywanie ruchów w większym zakresie, sprzyja rozluźnieniu mięśni, odciąża układ kostny. Pływanie angażuje niemal wszystkie dynamiczne zespoły organizmu, aktywizując układ krążeniowo-oddechowy poprawia ogólną wydolność organizmu. Ruch w wodzie wzmacnia siłę mięśniową, wytrzymałość, poprawia koordynację ruchową. Nasi instruktorzy to profesjonaliści, dlatego możesz liczyć na naszą pomoc w wyborze rodzajów treningu tak aby pasował do Twojego stylu pływania.
http://www.aqua.bro.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Nauka pływania Ustroń

Nauka pływania Ustroń
Nasza firma oferuje naukę i doskonalenie pływania oraz różnych form ruchu w wodzie dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. System szkolenia, którym się posługujemy w pracy z dziećmi, pozwala na wykształcenie umiejętności bez względu na początkowy stopień zaawansowania. Interesuje cię szkoła z nauką pływania Ustroniu - skontaktuj się z nami.
http://humansport.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

nauka pływania Gliwice

nauka pływania Gliwice
Jeżeli chcesz nauczyć się pływać to serdecznie zapraszamy do nas na kurs. Indywidualna nauka pływania to forma nauki, która zapewnia stuprocentowy sukces i jest gwarancją sukcesu. Zapraszamy.
http://www.aquaadventure.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkoła pływania Wrocław

Szkoła pływania Wrocław
Olimp24 to szkoła pływania prowadzona przez dobrze wyszkolonych instruktorów i ratowników. W szkółce nie tylko uczymy dzieci i dorosłych, jak również są prowadzone ćwiczenia korekcyjne oraz rehabilitacja. Wykonywanie ćwiczeń w wodzie jest szczególnie dobre, dlatego, że odciąża mięśnie zarówno jak stawy. Dzięki temu ćwiczenia w wodzie są bezpieczne i szczególnie rekomendowane przy rehabilitacji pourazowej. Zapraszamy również seniorów, którym zaoferować możemy metodę pływania bezwysiłkowego. Do skorzystania z oferty zapraszamy także szkoły i przedszkola.
http://olimp24.com/nauka-plywania-dla-dzieci/
Pokaż szczegóły wpisu...

Basen Sportowy

Basen Sportowy
Termy maltańskie to niewątpliwie największy i najbardziej zróżnicowany zespół basenów w Polsce. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziecie na stronie termymaltanskie.com.pl. Traficie tu na profesjonalny basen sportowy, aquapark pełen rozmaitych atrakcji takich jak sztuczne fale, różnorodne zjeżdżalnie, piracki okręt, jacuzzi. Wstąp również do bajkowego świata saun, który wprowadzi cię w zupełnie odmienny nastrój pełen relaksu i niezwykłych przeżyć. Przyjdź na seanse saunowe, zobacz grotę śnieżną i wypocznij na łóżkach wodnych i ogrzewanych leżakach. Wizyta w świątyni relaksu to niezapomniane przeżycie zarówno dla ciała, jak i ducha.
http://www.termymaltanskie.com.pl/baseny-sportowe/informacje/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009