Żeglarstwo

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
Praca Licencjacka za Grosze. Praca Licencjacka za Grosze to strzał w dziesiątkę!
http://www.animatorka-urodziny.com/. Profesjonalna http://www.animatorka-urodziny.com/ . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        kurs żeglarski Katowice

kurs żeglarski Katowice
Organizujemy kursy żeglarskie dla młodzieży i dorosłych. Prowadzimy zajęcia w niewielkich grupach, aby jak najwięcej uwagi poświęcić każdemu z Was. Naszą ofertę szkoleniową jest kurs praktyczny służący doskonaleniu umiejętności manewrowych.Zawsze stawiamy na jakość i wysoki poziom szkolenia. Zapraszamy.
http://www.flotazeglarska.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Czarter jachtów

Czarter jachtów
Nasze piękne jachty są podziwiane przez wielu turystów, którzy przyjeżdżają na wakacje na Mazury. Jeśli chcesz być osobą, która znajduje się na takim jachcie i pływa jeziorami mazurskimi to wejdź na naszą stronę internetową i już teraz dokonaj rezerwacji miejsca lub wynajmij cały jacht dla siebie i swojej rodziny.
http://www.czarter.mazury.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Czarter jachtów Mazury

Czarter jachtów Mazury
Nautiner Charter zapewnia szerokie spektrum usług w dziedzinie czarterowania jachtów. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Giżycku. Polecamy Mazury jako idealne miejsce na odpoczynek. Oferujemy czarter jachtów w zestawach ofertowych dopasowanych do indywidualnych wymagań naszych klientów. Przekazujemy do Państwa dyspozycji nowoczesne jachty żaglowe Nautiner 30S oraz eleganckie jachty motorowe Nautiner 38 Classic i Nautiner 40 Aft Cabin. Zajmujemy się również organizowaniem aktywnego wypoczynku. Zapraszamy!
http://nautiner-charter.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sailing - Czarter jachtów Polańczyk

Sailing - Czarter jachtów Polańczyk
Nasza firma oferuje wypożyczenie komfortowych jednostek wodnych nad Solią w Bieszczadach. Malownicze widoki i nieskazitelna przyroda są na wyciągnięcie ręki - wystarczy wybrać się w pamiętny rejs, który z pewnością dostarczy wielu wrażeń. Posiadamy jachty, które są kompleksowo wyposażonei dobrze przygotowane do rejsu. Istnieje możliwość rejsu w towarzystwie doświadczonego sternika, który pomoże niewprawionym żeglarzom. Serdecznie zapraszamy.
http://jachty-solina.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Rejsy Sardynia Korsyka

Rejsy Sardynia Korsyka
Żeglowanie.net to marka należąca do przedsiębiorstwa „Tortuga Sailing”, której posiadaczem jest kapitan Adam Krupa. Od 2000 roku zajmuje się On organizacją rejsów, czarterami oraz szkoleniami żeglarskimi. Adam Krupa żegluje od 1992 roku. Wtedy zaczął pływać po Mazurach. W roku 1997 zorganizował swój pierwszy rejs. Kolejnym członkiem zespołu jest Marta Keck, z zamiłowania fotograf, zawodowo pedagog i specjalista do spraw personalnych. Natomiast Paulina Keck jest świetnym konsultantem branżowym. Ma dużą wiedzę, dotyczącą kwestii ubezpieczeń turystycznych Allianz. Kursy rejsów są znane organizatorom, aby pokazać załodze to, co pewne i najlepsze.
http://zeglowanie.net/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009