Fitness

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://moja-energia.pl. https://moja-energia.pl (659)
link. link
https://herbcio.pl/. Zioła dla sportowców

Wyszukaj stronę        Konwencja Fitness w Zgierzu

Konwencja Fitness w Zgierzu
Niesamowita przygoda ze sportem rozpoczyna się zawsze w Zgierzu na Konwencji Fitness, która adresowana jest do osób dopiero co rozpoczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jak i do starczych wyjadaczy. Serdecznie zapraszamy!
http://nowa-gdynia.pl/centrum_sportu/_sng_spring_fitness_festival_start_,946
Pokaż szczegóły wpisu...

suplementy.bialystok.pl

suplementy.bialystok.pl
Zapraszamy do zobaczenia ciekawej strony. Suplementy diety to niezwykle istotna dziedzina. W Internecie znaleźć można sporo źródeł informacji. Nie wszystkie jakkolwiek są sprawdzone. Na łamach naszej witryny chcemy redagować wyłącznie rzetelne publikacje o tematyce odżywek, kulturystyki jak również bieżących informacji. W Polsce operuje sporą liczbę firm i przedsiębiorstw: Olimp, OstroVit, Nutrex a także Scitec. Gromadzimy nowości, analizujemy ich prawdziwość jak również redagujemy własne, niezwykłe materiały. Nasz serwis to najświeższe miejsce wiedzy skierowane dla każdego, kto zajmuje się tematem odżywek. Sport to zdrowie, gdy podchodzi się do niego z rozwagą.
http://suplementy.bialystok.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

aerobik.bialystok.pl

aerobik.bialystok.pl
Przedstawiam witrynę o aerobiku na Podlasiu! Na naszej stronie przeczytają Państwo dużo artykułów na temat aktywności fizycznej i zdrowia. Głównym celem jest namówienie społeczeństwa do sportu, a nie tkwienia przed ekranem monitora czy telewizją. Zamierzamy nakłonić dużą liczbę ludzi, aby zaczęli dbanie o tryb życia i wybierali sport zamiast przesiadywania w chałupie. Na naszym blogu znajdziesz rady oraz informacje fachowców jak trenować aerobik lub pozostałe sporty gimnastyczne. Przecież ćwiczenia to zdrowie, a to najcenniejsza rzecz jaką otrzymaliśmy - zatem troszczmy się o siłę! Starczy troszeczkę siły ducha, a jest się w stanie zmienić bardzo sporo w swoim życiu.
http://aerobik.bialystok.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sportowy symulator

Sportowy symulator
Refleksomierz zapewnia rewelacyjny trening szybkości. Trenażer refleksu powstał z myślą o treningu refleksu i życiu ludzi aktywnych sportowo. Symulator refleksu przeznaczony jest dla sportowców wyczynowych oraz amatorów różnych dyscyplin sportowych. Refleks i czas reakcji są decydującymi czynnikami mającymi wpływ wyniki w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Trening czasu reakcji pozwala osiągnąć przewagę nad innymi zawodnikami i może być decydujący w osiąganiu najlepszych wyników. Podczas systematycznego treningu na symulatorze kondycja fizyczna u zawodnika poprawia się.
http://symulatorrefleksu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pole Dance Poznań

Pole Dance Poznań
Body Femme - miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet. U nas możesz być sobą. Jest to miejsce przyjazne i pełne energii. Poczujesz się tu bezpiecznie i swobodnie. W ofercie mamy dla pań Pole Dance, Fitness, stretching, zumbę, jogę. Wszystkie zajęcia będą się odbywać pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorek. Mamy także coś dla przyszłych Panien Młodych, organizujemy wieczory panieńskie, na które zapraszamy.
http://bodyfemme.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009