Ośrodki wypoczynkowe

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Ile kroków potrzeba, aby przeliczyć metry na mile?. Ile okrążeń ma długość 5 mil?
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (607)
Szpitale. Największy Szpitale (884) , szpitale w różnych województwach i miastach.

Wyszukaj stronę        Trasy rowerowe na Turbacz - Koninki

Trasy rowerowe na Turbacz - Koninki
Koninki to ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy oferujący możliwość odprężenia w spokojnym i cichym miejscu. Ośrodek Górski Koninki jest obecny na rynku już 30 lat, dlatego zna potrzeby klientów. Dużym atutem ostoi jest lokalizacja. Znajduje się w kotlinie górskiej, przy Gorczańskim Parku Narodowym. Oferuje ponad 150 miejsc noclegowych lub możliwość zakwaterowania w jednym z 3 apartamentów. W ośrodku mieści się restauracja oferująca klientom pyszne posiłki.
http://www.koninki.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Zielona szkoła w górach

Zielona szkoła w górach
Ośrodek Górski Koninki to doskonałe miejsce dla osób pragnących aktywnie spędzić czas w górach. Proponuje swoje usługi przy organizacji zielonych i białych szkół, zimowisk oraz obozów narciarskich. Znakomite położenie ośrodka gwarantuje bezpieczny, cichy i spokojny wypoczynek. W ośrodku organizowane są szkolenia, imprezy plenerowe, pikniki, bankiety, biesiady oraz konferencje.
http://ostoja.koninki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hotele

Hotele
Jeżeli należysz do grona amatorów podróży, dla których najważniejszy jest sam fakt podróżowania, a hotele stanowią przystanki na dalszej drodze portal www.online-hotel.pl to coś, czym powinieneś się zainteresować. Dzięki nam nie stracisz bowiem czasu na mozolne wyszukiwanie najlepszej oferty noclegu. Zamiast tego w ciągu kilku minut wyszukasz najlepsze motele, ośrodki wypoczynkowe, hotele, a nawet ośrodki spa czy pałace, znajdujące się w pobliżu miejscowości, do której się udajesz.
http://www.online-hotel.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

intratne wakacje w Chorwacji

intratne wakacje w Chorwacji
Chorwacja, kraj znajdujący się nad Morzem Adriatyckim, jeden z niewielu obszarów Europy, który do dzisiaj upaja świeżością i nieodkrytymi plażami, to fantastyczny obszar na spędzenie czasu wolnego. Duża różnorodność terenów przyciąga turystów o różnych zainteresowaniach. W ofercie Chorwacja wakacje znajdziecie wycieczki rowerowe, sporty wodne. Dla wielbicieli sportów wodnych sugerujemy m.in. nurkowanie. Zespół wakacje w Chorwacji kooperuje z renomowanymi przewodnikami i znawcami regionu, jak również ze specjalistami od incentive travel zarówno w Polsce jak i Chorwacji. Proponujemy Chorwacja wczasy stacjonarne, ale także fascynujące objazdowe wycieczki Chorwacja.
http://www.chorwacja-wczasy.org
Pokaż szczegóły wpisu...

Skorzęcin

Skorzęcin
Sprawdź jak przyjemny może być odpoczynek w naszym ośrodku. Udostępniamy wiele miejsc noclegowych w domkach letniskowych dostępnych dla wszystkich. Zapraszamy więc do Skorzęcina na niezapomniane wakacje.
http://www.skorzecin.zlotaplaza.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009