Wyposażenie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://aktinet.pl/jak-wykryc-usterki-w-terenie/. Jak wykryć usterki w terenie?
Co oznaczają geny?. Jakie są znane wyjątki od kodu genetycznego?
https://aktinet.pl/jak-pozbyc-sie-pluskiew-w-moim-zakladzie-zz/. Jak pozbyć się pluskiew w moim zakładzie ZZ?

Wyszukaj stronę        Skrzynie wodoodporne

Skrzynie wodoodporne
Skrzynie wyprawowe produkowane przez firmę Tactical Cases to specjalne walizy transportowe używane w wielu sferach pracy, sportu i rekreacji. Ich niezawodna konstrukcja ma przełożenie na odpowiednio wysoką efektywność nawet w ekstremalnych warunkach. Służą do ochrony transportowanego w nich drogiego sprzętu. Z tego też powodu stosowane są do przechowywania sprzętu fotograficznego, video i komputerowego. Stosuje się je również do transportu każdego rodzaju sprzętu pomiarowego czy elektronicznego - każdego, który potrzebuje wysokiej jakości ochrony przed uszkodzeniem mechanicznym. Skrzynie Tactical Cases są skonstruowane z odpornego na udary tworzywa. Wszystkie modele mają szczelne obudowy, dlatego są całkowicie wodoszczelne i przeciwpyłowe.
http://www.tacticalcases.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Materace nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe
Sektor wyrobów hotelowych rozwija się bardzo dynamicznie. W szczególności coraz większym popularnością cieszą się materace. Ze względów higienicznych i luksus w stosowaniu. Specjalizacją firmy Rapid-Sped jest właśnie wyposażenie hoteli. Ofertę firmy można znaleźć na witrynie online. Są tam opublikowane jej polecane produkty. Konsultanci firmy udzielą odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.
http://www.hotelowematerace.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wyposażenie hoteli

Wyposażenie hoteli
IBIS posiada siedzibę w Bielanach Wrocławskich. Działa na rynku już od roku 1992. Zajmuje się obsługą obiektów hotelowych. Specjalnością IBIS są tekstylia, na przykład: ręczniki, zasłony, narzuty lub bielizna pościelowa. Do obiektów gastronomicznych dostarcza natomiast obrusy, serwety, a także zasłony. Naszymi partnerami są podmioty jak np. Zwoltex, Piórex, a także Miranda. Szczegóły naszego asortymentu udostępniane są na stronie internetowej naszej firmy. Zachęcamy do kontaktowania się z nami, gdy jesteście Państwo zainteresowani ceną naszych wyrobów. Stale zaopatrujemy pensjonaty oraz inne podmioty na terytorium całego naszego kraju.
http://ibis.wroc.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Rowery trekkingowe

Rowery trekkingowe
Bikesalon to sklep internetowy oraz stacjonarny w którym znajdziesz rowery renomowanych marek. W naszym sklepie dostępne rowery trekkingowe- turystyczne, szosowe jak i miejskie. Ponadto, prowadzimy regularny, otwarty 7 dni w tygodniu serwis rowerowy
http://www.bikesalon.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009