Turystyka edukacyjna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
http://piszemyprace.eu
Recenzje
https://aktinet.pl/czy-4-kwarty-to-mniej-niz-1-galon/. Czy 4 kwarty to mniej niż 1 galon?
https://herbcio.pl/ziola-na-wytrzymalosc-5-propozycji/. Zioła na wytrzymałość
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska (995) czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Kursy - język francuski we Francji

Kursy - język francuski we Francji
Wiodącą działalnością naszej firmy jest nauka języków obcych (specjalizacja w języku francuskim) oraz ustawiczne kształcenie dorosłych w zakresie szkoleń biznesowych. Znaczącą rolę w naszej działalności odgrywa branża turystyczna, a w szczególności turystyka edukacyjna. Organizujemy kursy języka francuskiego we Francji. Naszymi partnerami są renomowane szkoły, zatwierdzone przez organizację Campus France działającą pod nadzorem MSZ i MEN we Francji. W ofercie szkoły: Paryż, Rennes, Bordeaux, Tuluza, Annency, Chambery, Lyon, Awinion, Monaco. Zajmujemy się również tłumaczeniami: dokumenty oraz rozmowy biznesowe.
http://www.francuski24.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Licencjonowany przewodnik po Rzymie

Licencjonowany przewodnik po Rzymie
Barbara Małgorzata Odrobny to licencjonowany przewodnik po Rzymie i prowincji rzymskiej. Oprowadza grupy zorganizowane i turystów indywidualnych. Wśród jej propozycji wspólnego zwiedzania są: Rzym, Watykan, Tivoli, Ostia Antyczna, Castelli Romani i Subiaco. Jako przewodnik prowadzi własną działalność gospodarczą. Jest historykiem sztuki – ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie oraz Uniwersytet „La Sapienza” w Rzymie.
http://przewodnikporzymie.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

Polturismo.pl - turystyka w Polsce

Polturismo.pl - turystyka w Polsce
Baza obiektów turystycznych Polski: noclegi, restauracje, rozrywka, zwiedzanie, centra informacji turystycznej, podział na miejscowości i województwa, galeria zdjęć i wiele innych.
http://www.polturismo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Noclegi Wrocław

Noclegi Wrocław
Wybierając się na którąś z miejscowych uroczystości, nocleg trzeba zarezerwować znacznie prędzej, korzystając z dobrych stron internetowych. Apartamenty Wrocław to propozycja dla każdego. Powodowane ilością zróżnicowanie pośród apartamentów, hoteli, noclegów, noclegowni, domów turystycznych czy pokojów sypialnych zezwala klientowi na szeroki wybór miejsca odpowiadającego jego upodobaniom i statusowi materialnemu. W związku z zbliżającym się wielkimi krokami EURO 2012 możemy gdybać, że w następnych latach liczba noclegów Wrocław okazale się powiększy, co równocześnie będzie miało dodatni wpływ na jeszcze większe rozwinięcie oraz sytuację rynkową miasta.
http://www.flat4u.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

Przewodnik po Krakowie

Przewodnik po Krakowie
Lokalna firma turystyczna specjalizuje się w usługach zwiedzania Krakowa. Przewodnicy licencjonowani w wielu językach do wyboru. Posiadamy profesjonalnie opracowane trasy zwiedzania zawierające najciekawsze zabytki miasta. W naszej ofercie dodatkowo transfery na lotnisko oraz prywatne wycieczki do atrakcyjnych turystycznie miejsc w w Małopolsce. Gwarantujemy sympatyczną obsługę, indywidualne dopasowanie usług do naszych klientów a ponadto negocjowane ceny dla grup powyżej 15 osób.
http://www.odkryjkrakow.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009