Hotele niepełnosprawni

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://bioplantacja.pl. https://bioplantacja.pl (108)
Która z poniższych struktur jest wspólna dla komórek roślinnych i zwierzęcych?. Czym różnią się komórki zwierzęce od roślinnych - quiz?
https://herbcio.pl/bazylia-korzysci-zdrowotne/. Bazylia: Korzyści zdrowotne

Wyszukaj stronę        Niepełnosprawni. Hotele bez barier

Niepełnosprawni. Hotele bez barier
Niepełnosprawni. Hotele bez barier. Hotel przystosowany dla niepełnosprawnych. Niepełnosprawni. Hotele przystosowane dla niepełnosprawnych. Dostosowane niepełnosprawni. Wiadomości, porady niepełnosprawni. Przywileje oraz uprawnienia które przysługują osobom niepełnosprawnym. Renta, świadczenia rehabilitacyjne, prawo jazdy dla Osób niepełnosprawnych. Kierowca niepełnosprawny. Noclegi przystosowane, dostosowane hotele dla osoby niepełnosprawnej. Pokoje udogodnienia niepełnosprawnym. Niepelnosprawni hotele.
http://www.hotelebezbarier.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Centrum Jubilat

Centrum Jubilat
Centrum Rekreacji i Rehabilitacji "Jubilat" zaprasza na turnusy rehabilitacyjne, turnusy odchudzające, zdrowotne, kosmetyczne. Szeroka i bardzo przystępna cenowo oferta naszego Ośrodka to bardzo dobra oferta wypoczynku w rejonie Beskidu Śląskiego.dobre położenie naszego centrum sprawia, iż odwiedzający nas Goście powracają nie tylko w sezonie letnim, ale także zimowym. To dzięki wiedzy profesjonalisów pełnemu uroku krajobrazowi jakim jest Beskid Śląski poczujesz energię, poprawisz swój stan zdrowia i wrócisz pozytywnie nastawiony do życia. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby zapoznać się promocjami, galerią zdjęć oraz cennikiem na bieżący rok. Serdecznie zapraszamy!!!!
http://www.jubilat.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hotel Polonia Wrocław

Hotel Polonia Wrocław
W hotelu Polonia w centrum Wrocławia można wynająć pokój dwuosobowy z dwoma osobnymi łóżkami typu LUX - przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W hotelu zlokalizowanym na ul. Piłsudskiego 66 miłą obsługa będzie Państwu zawsze służyć pomocą. W hotelu mieści się tez Restauracja, która oferuje ciekawe menu kuchni polskiej. Bardzo łatwo z hotelu Polonia dostać się do Rynku lub na stacje PKS i PKP Wrocław. Przy wynajmie pokoju na dłuższy czas istniej możliwość negocjacji ceny. Zachęcamy do zabookowania miejsca z panelu rezerwacyjnego na stronie hotelu Polonia.
http://www.poloniawroclaw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009