Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Urolog Katowice- docent Szewczyk

Urolog Katowice- docent Szewczyk
Docent Szewczyk zajmuje się urologią. W swoim gabinecie w centrum Katowic poradami urologicznymi w oparciu o najnowsze doniesienia medyczne krajowe i światowe, badaniem USG dróg moczowych i prostaty, biopsją prostaty. Istnieje również możliwość drobnych operacji na miejscu: operacje stulejki, operacje krótkiego wędzidełka, punkcje wodniaka jądra.
http://www.katowiceurolog.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychiatra

Psychiatra
Dr Jakub Kaźmierski z Łodzi to doświadczony i znany psychiatra, który trudni się wspieraniem osób z zaburzeniami psychicznymi. Współczesna psychiatria dostarcza cały szereg metod oraz leków, które pozwalają szybko wrócić do stanu równowagi w przypadku wielu powszechnych schorzeń. Doświadczeni psychiatrzy starają się wybierać metody zdrowotne indywidualnie, pod kątem danego pacjenta. Gabinet psychiatryczny dr Jakuba Kaźmierskiego to miejsce, gdzie można uzyskać specjalistyczną pomoc w razie wystąpienia depresji, zaburzeń lękowych oraz schorzeń charakterystycznych dla wieku podeszłego. Do skorzystania z wsparcia lekarza psychiatry zachęcamy wszystkie osoby, którym różne zaburzenia dezorganizują codzienną egzystencję.
http://www.lodzpsychiatra.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Weterynarz Sosnowiec

Weterynarz Sosnowiec
Lecznica - przychodnia dla zwierząt towarzyszących w Twojej okolicy lub w pobliżu. Zapraszamy do nas wraz ze swoim pupilem. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim pupilom pomocy i opieki. Lecznica Weterynaryjna mieści się przy ul. Baczyńskiego 31 w Sosnowcu. Lekarz weterynarz przyjmuje codziennie oprócz niedziel i świąt. Na miejscu znajduje się również salon fryzjerski dla psów i kotów oraz sklep zoologiczny.
http://www.weterynarzsosnowiec.yoyo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

CM MEDICOS Lublin

CM MEDICOS Lublin
Centrum Medyczne Medicos w Lublinie to jedno z najnowocześniejszych ośrodków medycznych w regionie. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, chirurgii dziecięcej oraz operacje zaćmy. W centrum medycznym Medicos operują doświadczeni specjaliści. Centrum Medyczne MEDICOS jest firmą, która działa na rynku lubelskim od 1998 roku. Oferujemy także szeroki zakres innych specjalności zabiegowych, a także na leczenie w poradniach specjalistycznych z zakresu chirurgii plastycznej, neurologii, ginekologii, okulistyki, laryngologii, urologii.
http://www.cmmedicos.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Depresja maniakalna

Depresja maniakalna
Ze strony można się dowiedzieć o tym jak zwalczać symptomy depresji. Stresujący styl życia wymusza na nas zmianę dotychczasowych zwyczajów i zachowań. Nasz portal szczegółowo wyjaśnia czym jest depresja oraz objawy , które jej towarzyszą. Zdaniem wielu badaczy coraz częściej ludzie w różnym wieku zapadają na depresję.
http://depresja-maniakalna.depresja-objawy.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009