Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
malarz Józef Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesiątkę!
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .

Wyszukaj stronę        Urolog Katowice- docent Szewczyk

Urolog Katowice- docent Szewczyk
Docent Szewczyk zajmuje się urologią. W swoim gabinecie w centrum Katowic poradami urologicznymi w oparciu o najnowsze doniesienia medyczne krajowe i światowe, badaniem USG dróg moczowych i prostaty, biopsją prostaty. Istnieje również możliwość drobnych operacji na miejscu: operacje stulejki, operacje krótkiego wędzidełka, punkcje wodniaka jądra.
http://www.katowiceurolog.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychiatra

Psychiatra
Dr Jakub Kaźmierski z Łodzi to doświadczony i znany psychiatra, który trudni się wspieraniem osób z zaburzeniami psychicznymi. Współczesna psychiatria dostarcza cały szereg metod oraz leków, które pozwalają szybko wrócić do stanu równowagi w przypadku wielu powszechnych schorzeń. Doświadczeni psychiatrzy starają się wybierać metody zdrowotne indywidualnie, pod kątem danego pacjenta. Gabinet psychiatryczny dr Jakuba Kaźmierskiego to miejsce, gdzie można uzyskać specjalistyczną pomoc w razie wystąpienia depresji, zaburzeń lękowych oraz schorzeń charakterystycznych dla wieku podeszłego. Do skorzystania z wsparcia lekarza psychiatry zachęcamy wszystkie osoby, którym różne zaburzenia dezorganizują codzienną egzystencję.
http://www.lodzpsychiatra.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Weterynarz Sosnowiec

Weterynarz Sosnowiec
Lecznica - przychodnia dla zwierząt towarzyszących w Twojej okolicy lub w pobliżu. Zapraszamy do nas wraz ze swoim pupilem. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim pupilom pomocy i opieki. Lecznica Weterynaryjna mieści się przy ul. Baczyńskiego 31 w Sosnowcu. Lekarz weterynarz przyjmuje codziennie oprócz niedziel i świąt. Na miejscu znajduje się również salon fryzjerski dla psów i kotów oraz sklep zoologiczny.
http://www.weterynarzsosnowiec.yoyo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

CM MEDICOS Lublin

CM MEDICOS Lublin
Centrum Medyczne Medicos w Lublinie to jedno z najnowocześniejszych ośrodków medycznych w regionie. Oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej, chirurgii dziecięcej oraz operacje zaćmy. W centrum medycznym Medicos operują doświadczeni specjaliści. Centrum Medyczne MEDICOS jest firmą, która działa na rynku lubelskim od 1998 roku. Oferujemy także szeroki zakres innych specjalności zabiegowych, a także na leczenie w poradniach specjalistycznych z zakresu chirurgii plastycznej, neurologii, ginekologii, okulistyki, laryngologii, urologii.
http://www.cmmedicos.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Depresja maniakalna

Depresja maniakalna
Ze strony można się dowiedzieć o tym jak zwalczać symptomy depresji. Stresujący styl życia wymusza na nas zmianę dotychczasowych zwyczajów i zachowań. Nasz portal szczegółowo wyjaśnia czym jest depresja oraz objawy , które jej towarzyszą. Zdaniem wielu badaczy coraz częściej ludzie w różnym wieku zapadają na depresję.
http://depresja-maniakalna.depresja-objawy.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009