Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
animacje dla dzieci kraków. Profesjonalna animacje dla dzieci kraków . Zapraszamy
Pisanie za Grosze. Pisanie za Grosze to najlepsza pomoc w pisaniu prac.
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        Autyzm terapia

Autyzm terapia
Punkt Pomocy Psychologicznej Asysta proponuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Dziedzina, w której się kształcimy i specjalizujemy to autyzm. Terapia ma zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa. W proponowanej sesji terapeutycznej dbamy o przejrzystą strukturę zajęć. Naszym celem głównym jest dobry kontakt z rodzicami dzieci. Mamy duże doświadczenie w pracy w różnych ośrodkach, fundacjach, poradniach. Nasi pracownicy to osoby profesjonalne i dobrze wykształcone. Oferujemy efektywną terapię indywidualną i grupową dla dzieci.
http://www.asysta.org/
Pokaż szczegóły wpisu...

Gdzie wykonać badanie okresowe?

Gdzie wykonać badanie okresowe?
Szukasz przychodni, która wyda Ci zaświadczenie lekarskie do pracy? Wykonaj u nas badania wstępne. Jaworzno posiada jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu na śląsku, dzięki czemu badania okresowe wykonywane są w komfortowych warunkach. Mamy najnowszy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapewniamy także bardzo korzystne ceny, co czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Oferujemy rabaty tym, którzy wykupili nasze szkolenia zawodowe. Sprawdź naszą całą ofertę!
http://www.med.cargo.edu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dr Kusowska specjalista diabetolog

Dr Kusowska specjalista diabetolog
Skuteczna dieta cukrzycowa, dieta na nadciśnienie, dieta po zawale, a także dieta odchudzająca dla osób z problemami przemiany materii i nadwagi. Leczenie w oparciu o skuteczną i przebadaną przez specjalistów metodę Metabolic Balance. Opieka medyczna nad pacjentami z chorobami serca i układu krążenia: po zawale serca, po udarze mózgu, przy nadciśnieniu tętniczym, a także profilaktyka i leczenie profilaktyczne chorób serca i układu krążenia.
http://www.kusowska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Lekarze specjaliści w Poznaniu

Lekarze specjaliści w Poznaniu
Nasza klinika Alterida Lekarz Medycyny Pracy Poznań proponuje usługi doskonałych profesjonalistów. Tutaj przyjmuje urolog (Poznań to miejsce, gdzie jest on zatrudniony). Nasza przychodnia – Alterida Pulmonolog Poznań pragnie wyjść naprzeciw potrzebom przeróżnych firm, a także pracowników. Polecamy konsultacje lekarzy medycyny pracy, wraz z wydaniem nieodzownego orzeczenia. Nasza klinika jest niezmiernie różnorodna w swojej propozycji. Świadczymy swoje usługi najmłodszym, jak i osobom dorosłym. Wszelkie niezbędne dane, warto odszukać na witrynie online.
http://www.alterida.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapia Poznań i Krotoszyn

Psychoterapia Poznań i Krotoszyn
Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu, w którym prowadzę terapię pedagogiczną skierowaną do dzieci i młodzieży, oraz psychoterapię skierowaną do dorosłych indywidualnie, par, rodzin - w tym adopcyjnych i zastępczych. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą ma moją stronę www.rodzina-terapia.pl
http://rodzina-terapia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009