Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        Laryngolog Konin

Laryngolog Konin
Laryngolog Konin Tomasz Pychyński serdecznie zaprasza Państwa do zapoznania się z jego ofertą prywatnej opieki medycznej i usług lekarskich z zakresu otolaryngologii. Laryngolog Konin Tomasz Pychyński specjalizuje się w chorobach uszu, krtani, gardła, szyi a także leczeniu bezdechu sennego.
http://laryngologia.konin.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fala uderzeniowa Bydgoszcz

Fala uderzeniowa Bydgoszcz
Każdy powinien dbać o zdrowie najlepiej jak potrafi bo życie jest jedno. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz interwencji lekarza specjalisty jak laryngolog, foniatra czy dietetyk, zapraszamy do nas. Pracują tu wyszkoleni i doświadczeni eksperci różnorodnych dziedzin. Oferujemy specjalistyczną pomoc lekarską i szeroki zakres badań w Bydgoszczy. Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej.
http://www.fontesmed.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Laryngolog Bydgoszcz

Laryngolog Bydgoszcz
Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości, jakich możemy życzyć sobie i innym. Warto więc je powierzyć opiece lekarzy-profesjonalistów z dużym doświadczeniem zawodowym. Fontes-med to nowoczesna, wielospecjalistyczna przychodnia w Bydgoszczy. Pomoc pacjentom niesie tu wysoko wykwalifikowany personel złożony ze specjalistów w wielu dziedzinach medycznych – od pediatrii po chirurgię naczyniową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.fontesmed.pl/laryngolog-audiolog-foniatra-bydgoszcz
Pokaż szczegóły wpisu...

Na co patrzeć idąc na badanie

Na co patrzeć idąc na badanie
Badania psychologiczne i badania psychotechniczne robi się w celu sprawdzenia posiadania wymaganych predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa koło godziny, natomiast badanie operatorów krócej. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wystawiane jest na konkretny czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz należycie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko kierowcy zawodowego posłużą psychotesty kierowców. Podczas badań używane są testy psychologiczne i testy psychotechniczne.
http://psychobadanie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ortopeda w Krakowie

Ortopeda w Krakowie
Na tej stronie internetowej dostępny jest wykaz lekarzy profesjonalistów, którzy są nam w stanie udzielić koniecznej pomocy w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Jeśli zwichnąłeś rękę, czy złamałeś nogę w trakcie jazdy na desce, tutaj sprawdzisz kontakt do placówki w jakiej wykonywane są wszystkie wymagane zabiegi, abyś mógł szybko wrócić do zdrowia. Dodatkowo specjaliści przeprowadzają bardziej skomplikowane zabiegi dotyczące wrodzonych, czy też nabytych wad kości lub stawów, wymagającymi odpowiedniego podejścia.
http://www.ortoklinik.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009