Lekarze

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
{druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
{druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
{link. link

Wyszukaj stronę        Psychoterapeuta - Kuroń Michał

Psychoterapeuta - Kuroń Michał
Zajmuję się psychologią, pomocą psychologiczną i CBT osób będących w ciężkich momentach swojego życia. Pomagam im wyjść z depresji, zmotywować się do działania, oraz zrelaksować przed ciężkimi wyzwaniami.
http://www.kuron.info
Pokaż szczegóły wpisu...

ORTO-DENTIST - dentysta, ortodonta,

ORTO-DENTIST - dentysta, ortodonta,
Proponujemy państwu kompleksowe leczenie stomatologiczne i ortodontyczne na najwyższym poziomie. Uznanie naszych pacjentów zawdzięczamy połączeniu doświadczenia i umiejętności z nowoczesnymi metodami leczenia oraz najnowocześniejszym sprzętem w tym radiwizjografią cyfrową, kamerą wewnątrzustną i generatorem ozonu. Stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe na licznych szkoleniach, aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów oraz zapewnić im najlepszą opiekę. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.
http://www.naszortodonta.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Logopeda,neuroterapeuta Łódź

Logopeda,neuroterapeuta Łódź
Gabinet LOGOS zatrudnia przygotowanych specjalistów logopedów oraz neutoterapeutów Biofeedback. Prowadzą oni zajęcia terapeutyczne i konsultacyjne w zakresie logopedii i terapii EEG Biofeedback. Ponadto od kilku lat specjalizujemy się w profilaktyce dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nasi specjaliścu dysponują także środkami transportu co umożliwia prowadzenia terapii bezpośrednio u osoby zainteresowanej. Nasi terapeuci ciągle się doszkalają aby sprostać wszelkim wymaganiom pacjentów oraz aby nadążać za wieloma nowościami ciągle pojawiającymi się na polu paramedycznym. Zapraszamy do naszego gabinetu wszystkie osoby w każdym wieku.
http://www.gabinet.wojczyk.org/
Pokaż szczegóły wpisu...

Centrum Medyczne Lekarz Kłodzko

Centrum Medyczne Lekarz Kłodzko
Centrum Medyczne Salus jest liderem oferującym usługi medyczne na rynku: Kłodzko, Nowa Ruda, Duszniki Zdrój. Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny gdzie znajdą Państwo więcej informacji w kwestii badań na saluscm.pl. Nasze własne centrum prowadzi szeroki zakres usług medycznych. W naszej poradni najczęściej wykonujemy takie zabiegi jak:- diagnostyka bezdechu sennego - chirurgia estetyczna - badania diagnostyczne rtg - badania psychotechniczne kierowców - badania diagnostyczne usg - odział szpitalny chirurgia jednego dnia
http://www.saluscm.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Neurolog Wrocław

Neurolog Wrocław
Zapraszamy na stronę prywatnego gabinetu neurologicznego. Naszym celem jest pomóc Państwu w wygraniu ze stresem i jego konsekwencjami. Zajmujemy się leczeniem nerwic, zaburzeń snu, bólów głowy i padaczki. Jeżeli są Państwo narażeni na duży stres w pracy to polecamy nowoczesną metodę radzenia sobie z nim – biofeedback EEG. Nasz specjalista neurolog nauczy Państwa różnych sposobów na stres. Zapraszamy!
http://zwalczaniestresu.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009