Masaż

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://praca-magisterska-online.pl. https://praca-magisterska-online.pl (151)
https://prace-gotowe.pl. https://prace-gotowe.pl (936)
https://pisanie-pracy-magisterskiej.pl. https://pisanie-pracy-magisterskiej.pl (111)

Wyszukaj stronę        masaż gorącymi kamieniami

masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami to bardzo stara terapia, sięgająca pięciu tysięcy lat wstecz, stosowana w Indiach. Masaż wykonywany jest podgrzewanymi gładkimi kamieniami o różnych rozmiarach, dający poczucie głębokiego relaksu, pozwalając na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele. Wpływa pozytywnie na skórę, tkankę mięśniową, układ krwionośny, układ limfatyczny i układ nerwowy.
http://www.masaz-laseroterapia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

SUN-FIT Studio Doskanlaenia Ciała

SUN-FIT Studio Doskanlaenia Ciała
Sun-Fit to studio dla Pań, które szukają alternatywy dla tradycyjnych form aktywności fizycznej (aerobik, siłownia). W ofercie innowacyjne zabiegi wspomagające odchudzanie: rollmasaż, wibrotrening, bieżnia w podciśnieniu, elektrostymulacja oraz profesjonalne zabiegi kosmetyczne: trwała depilacja włosów kanadyjskim aparatem Apilus, opalanie natryskowe SunFX. Opis całej oferty na www.sun-fit.pl.
http://www.sun-fit.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Studio Odnowy i Zdrowia Antrakt

Studio Odnowy i Zdrowia Antrakt
Jesteś przepracowany, zmęczony, zestresowany, życie coraz mniej Cię cieszy ?! Może czas to zmienić, zapraszamy na potężną dawkę energii do Studia Odnowy i Zdrowia Antrakt. W naszej ofercie znajdziesz treningi (indywidualne, kondycyjne, odchudzające), masaże (lecznicze, relaksacyjne, aromaterapeutyczne, kręgosłupa) , refleksologię twarzy i głowy, refleksologię stóp, terapię dźwiękiem mis tybetańskich, a także coś fantastycznego dla twarzy Lifting Japoński. Czekamy niedaleko metra Słodowiec.
http://www.odnowaizdrowie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Świetny trener gwiazd

Świetny trener gwiazd
Piotr Łukasiak to profesjonalny trener osobisty, który od kilku lat pracuje z celebrities. W swoim studio fitness warszawa ma własne metody, przynoszące doskonałe wyniki w odchudzaniu, modelowaniu sylwetki i poprawie kondycji. Studio fitness warszawa to firma współpracująca z najlepszymi ekspertami z branży fitness&wellness. Osoba zainteresowana skorzystaniem z oferty studia fitness Piotra Łukasiaka, w trakcie pierwszej konsultacji sama określa cel, który chce osiągnąć.
http://www.piotrlukasiak.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Gliwice rehabilitacja, masaż dojazd

Gliwice rehabilitacja, masaż dojazd
Jesteśmy firmą zajmującą się usługami masażu i rehabilitacji z dojazdem do domu klienta. Pracujemy w domowym zaciszu zapewniając pełen komfort i profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Dojazd do klienta jest dla pacjenta dużym ułatwieniem, ponieważ nie każdy ma możliwość dotarcia do gabinetu. Z naszych usług korzysta wielu klientów którzy cenią sobie czas, jak również stan zdrowia uniemożliwia im wyjście z domu bądź stwarza problem. Nasza oferta: masaż klasyczny leczniczy, drenaż limfatyczny, masaż kosmetyczny, odchudzający, relaksacyjny, rehabilitacja po chorobach, urazach, kontuzjach. Działamy na terenie Gliwic, Zabrza, Knurowa i okolic.
http://www.rehabilitacjagliwice.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009