Masaż

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Praca Magisterska Pisanie. Praca Magisterska Pisanie to oferta dla Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.

Wyszukaj stronę        masaż gorącymi kamieniami

masaż gorącymi kamieniami
Masaż gorącymi kamieniami to bardzo stara terapia, sięgająca pięciu tysięcy lat wstecz, stosowana w Indiach. Masaż wykonywany jest podgrzewanymi gładkimi kamieniami o różnych rozmiarach, dający poczucie głębokiego relaksu, pozwalając na uwolnienie stresu nagromadzonego w ciele. Wpływa pozytywnie na skórę, tkankę mięśniową, układ krwionośny, układ limfatyczny i układ nerwowy.
http://www.masaz-laseroterapia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

SUN-FIT Studio Doskanlaenia Ciała

SUN-FIT Studio Doskanlaenia Ciała
Sun-Fit to studio dla Pań, które szukają alternatywy dla tradycyjnych form aktywności fizycznej (aerobik, siłownia). W ofercie innowacyjne zabiegi wspomagające odchudzanie: rollmasaż, wibrotrening, bieżnia w podciśnieniu, elektrostymulacja oraz profesjonalne zabiegi kosmetyczne: trwała depilacja włosów kanadyjskim aparatem Apilus, opalanie natryskowe SunFX. Opis całej oferty na www.sun-fit.pl.
http://www.sun-fit.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Studio Odnowy i Zdrowia Antrakt

Studio Odnowy i Zdrowia Antrakt
Jesteś przepracowany, zmęczony, zestresowany, życie coraz mniej Cię cieszy ?! Może czas to zmienić, zapraszamy na potężną dawkę energii do Studia Odnowy i Zdrowia Antrakt. W naszej ofercie znajdziesz treningi (indywidualne, kondycyjne, odchudzające), masaże (lecznicze, relaksacyjne, aromaterapeutyczne, kręgosłupa) , refleksologię twarzy i głowy, refleksologię stóp, terapię dźwiękiem mis tybetańskich, a także coś fantastycznego dla twarzy Lifting Japoński. Czekamy niedaleko metra Słodowiec.
http://www.odnowaizdrowie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Świetny trener gwiazd

Świetny trener gwiazd
Piotr Łukasiak to profesjonalny trener osobisty, który od kilku lat pracuje z celebrities. W swoim studio fitness warszawa ma własne metody, przynoszące doskonałe wyniki w odchudzaniu, modelowaniu sylwetki i poprawie kondycji. Studio fitness warszawa to firma współpracująca z najlepszymi ekspertami z branży fitness&wellness. Osoba zainteresowana skorzystaniem z oferty studia fitness Piotra Łukasiaka, w trakcie pierwszej konsultacji sama określa cel, który chce osiągnąć.
http://www.piotrlukasiak.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Gliwice rehabilitacja, masaż dojazd

Gliwice rehabilitacja, masaż dojazd
Jesteśmy firmą zajmującą się usługami masażu i rehabilitacji z dojazdem do domu klienta. Pracujemy w domowym zaciszu zapewniając pełen komfort i profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Dojazd do klienta jest dla pacjenta dużym ułatwieniem, ponieważ nie każdy ma możliwość dotarcia do gabinetu. Z naszych usług korzysta wielu klientów którzy cenią sobie czas, jak również stan zdrowia uniemożliwia im wyjście z domu bądź stwarza problem. Nasza oferta: masaż klasyczny leczniczy, drenaż limfatyczny, masaż kosmetyczny, odchudzający, relaksacyjny, rehabilitacja po chorobach, urazach, kontuzjach. Działamy na terenie Gliwic, Zabrza, Knurowa i okolic.
http://www.rehabilitacjagliwice.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009