Sprzęt rehabilitacyjny

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
pompach ciepła STIEBEL ELTRON. pompach ciepła STIEBEL ELTRON (390)
zabrudzenia fotowoltaiki. zabrudzenia fotowoltaiki (679)
Zabrudzenia fotowoltaiki. Zabrudzenia fotowoltaiki (631)

Wyszukaj stronę        Internetowy sklep rehabilitacyjny

Internetowy sklep rehabilitacyjny
Internetowy sklep oferuje szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i medycznego. Firma oferuje wózki inwalidzkie ręczne i elektryczne, kijki trekingowe, kijki nordic walking, ortezy, podpórki, balkoniki, krzesła toaletowe, kule łokciowe, materace przeciwodleżynowe, podpórki pod plecy, poduszki przeciwodleżynowe, wkładki ortopedyczne, rotory kończyn dolnych, foteliki rehabilitacyjne dla dzieci, mobilne łóżka, poręcze łazienkowe, kompresy żelowe, kompresy termiczne, taśmy do ćwiczeń, system pasów unieruchomiających, stabilizujących, tekstylia rozgrzewające, tekstylia nawilżające i inne.
http://www.sklep-rehabilitacyjny.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Schodołaz

Schodołaz
ORTMEDIC to sklep rehabilitacyjny i ortopedyczny w Białymstoku. Sprzedajemy i wypożyczamy sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny oraz realizujemy zlecenia NFZ na zaopatrzenie w materace przeciwodleżynowe, wózki inwalidzkie, pionizatory, ortezy, kule, balkoniki itp.Posiadamy też łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne, podnośniki dla niepełnosprawnych, schodołazy, koncentratory tlenu i wiele innych.
http://www.ortmedic.pl/oferta/podnosniki-i-schodolazy/Page-2.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Holter ekg i holter ciśnienia.

Holter ekg i holter ciśnienia.
Firma Margot Medical zajmuje się wdrażaniem na polski rynek aparatury do nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań sondażowych rynku, nawiązaliśmy współpracę z rozwojowymi producentami sprzętu medycznego na świecie. Badania naszego sprzętu zrealizowane w czołowych polskich klinikach uwieńczone zostały przyznaniem wszystkim oferowanym przez naszą firmę urządzeniom atestów CE, FDA, ISO, jak również certyfikatów COTM. W naszej ofercie znaleźć można między innymi zestawy do 24 h monitorowania EKG metodą Holtera, zestawy do 24 h monitorowania ciśnienia tętniczego.
http://www.margotmedical.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ostrogi piętowe leczenie

Ostrogi piętowe leczenie
Skrócenie kończyny przestaje być utrapieniem, jeśli zrobimy zakupy w salonie wysyłkowym Adam. Oprócz tego zamówimy tu artykuły do leczenia ostróg piętowych i korzystnie oddziałujące na krzywe palce. Osoby wychowujące wyposażą się tu we wkładki ortopedyczne dla dzieci. Jeżeli fachowiec już zdefiniuje jak leczyć płaskostopie, trafnie można skorzystać z asortymentu Adama.
http://www.adam.sklep.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sprzęty rehabilitacyjne

Sprzęty rehabilitacyjne
Obecnie mamy niewiele czasu, a tym samym nasze aspiracje są coraz większe. To ingerencja kultury, która to wymaga od żyjących w aglomeracjach znakomitej kondycji umysłowej i fizycznej. Sklepy na przykład Rehazakupy upraszczają nabywanie towarów, które są niezbędne podczas odniesionej kontuzji - sprzęt do rehabilitacji. Produkty które są dostępne w katalogu sklepu online są wytypowane spośród setek innych, tak by klient mógł nabyć towary wysokiej jakości. Koszty tych produktów są - zwykle najniższe dostępnej w polskim internecie.
http://rehazakupy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009