Psycholog

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        Psycholog dziecięcy Racibórz

Psycholog dziecięcy Racibórz
Pomoc psychologiczna Psychoter apia Aleksandra Wojtowicz - Pacholska. Narady diagnostyczne, wsparcie psychologiczna, psychoterapia dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zapraszam do gabinetu znajdującego się w Raciborzu
http://www.psycholog-racibórz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Gabinet Pomocy Psychologicznej

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Marta Molenda świadczy usługi pomocy psychologicznej a także psychoterapii. Posiada konieczne do wykonywania zawodu kwalifikacje. Jest niezmiennie kształcącym swoje umiejętności psychologiem. Wesprze pacjenta w każdym trudnym momencie drogi życiowej. Zajmuje się także profilaktyką chorób psychicznych, prowadząc z tego zakresu szkolenia. Konsultacje przeprowadzone zostaną w przyjaznej atmosferze oraz w łagodnie urządzonym gabinecie. Z usług psychologa Marty Molendy mogą skorzystać Państwo w Gdańsku. Na wizytę umówić się można mailem albo telefonicznie. Będzie ona trwała 50 minut.
http://psychologmolenda.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

szczepaniak-psychology.eu

szczepaniak-psychology.eu
Psycholog, psychoterapeuta i coach Jolanta Szczepaniak z Warszawy zaprasza osoby potrzebujące fachowej porady Psychologa. Zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie. Prowadzę konsultacje terapeutyczne indywidualne oraz dla par lub zorganizowane spotkania dla całej rodziny. Udzielam pomocy psychologicznej w zakresie: • psychoterapia rodzin • psychoterapia par • psychoterapia indywidualna • pomoc w kryzysie • terapia uzależnień • diagnoza psychologiczna Moja oferta terapeutyczna obejmuje również wspieranie rozwoju dziecka. Oprócz wizyt w moim gabinecie mam do zaoferowania psychoterapię online na Skypie.
http://szczepaniak-psychology.eu
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009