Psycholog

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
Kancelaria prawna. Kancelaria prawna oferuje profesjonalną pomoc prawną.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        Psycholog Lublin

Psycholog Lublin
Terapia młodzieży i dorosłych, terapia małżeńska i par. Oferuję Państwu pomoc w depresji, lękach, fobiach, problemach osobistych, rodzinnych i zawodowych. Znajdą tu Państwo wsparcie w poszukiwaniu rozwiązań odpowiednich do Państwa potrzeb i sytuacji.
http://www.psycholog-lublin.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Jazda nocą bezpieczna?

Jazda nocą bezpieczna?
Pewnego jesiennego wieczoru zadzwonił telefon i byłem zmuszony pojechać do do odległego miasta moim małym samochodem. Opornie wybieramy się w nocy o takiej porze roku. I nie musi być przyczyną tak zwana kurza ślepota z powodu braku witaminy A w naszym organizmie. I wcale nie musi to być także uleganie olśnieniom, szczególnie przez pierwszy okres prowadzenia samochodu. Jest jednak prawdą, że spora liczba kierowców z ociąganiem wyjeżdża późną jesienią i zimą w długą podróż wieczorną, w dodatku poza miejsce swego zamieszkania. Naturalnie im potężniejszy pojazd, tym mniej obaw mają zarówno jak i jego pasażer.
http://badaniakierowcow.org
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapia Wrocław

Psychoterapia Wrocław
Osoby, które zmagają się z wieloma problemami dnia codziennego, cierpią z powodu różnych zaburzeń natury psychicznej, psychotycznej i psychosomatycznej, walczą z uzależnieniami, czasami potrzebują współpracy ze specjalistą, gdyż może być to wyłącznym sposobem na zwyczajne życie. Czy lepiej skorzystać z pomocy psychiatry, czy psychologa? Ośrodek Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self z Wrocławia składa się z lekarza psychiatry oraz doświadczonych psychoterapeutów – psychologów, więc oferuje postępowanie multidyscyplinarne. W sposób uważny i pełen respektu dla pacjentów profesjonaliści prowadzą psychoterapię dla pojedynczych jednostek, ale także dla grup, czy par, które poszukują pomocy.
http://psycholog-wroclaw.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Terapeuta Kraków

Terapeuta Kraków
Primavera ośrodek rozwojowo-terapeutyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Właścicielka jest romanistką studia na uniwersytecie pedagogicznym w Krakowie, specjalistką Counsellingu Gestalt. Swoje umiejętności terapeutyczne doskonaliła ma różnych szkoleniach oraz treningach takich jak np. szkoła rodziców i wychowawców. Gabinet oferuje profesjonalną pomoc osobom, które doświadczają trudności życiowych, mają trudności emocjonalne.
http://primavera.krakow.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapia w Poznaniu

Psychoterapia w Poznaniu
Placówka z Poznania proponująca pomoc w kłopotach prywatnych, rodzinnych itp. o rozmaitym stopniu trudności. Psycholog stosuje terapie ściśle przystosowane do danej osoby, dopasowane spośród palety skutecznych technik.
http://www.humani.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009