Psycholog

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (287)
Bus do Niemiec. Bus do Niemiec (235)
Busy do Niemiec. Busy do Niemiec (131)

Wyszukaj stronę        Psycholog Lublin

Psycholog Lublin
Terapia młodzieży i dorosłych, terapia małżeńska i par. Oferuję Państwu pomoc w depresji, lękach, fobiach, problemach osobistych, rodzinnych i zawodowych. Znajdą tu Państwo wsparcie w poszukiwaniu rozwiązań odpowiednich do Państwa potrzeb i sytuacji.
http://www.psycholog-lublin.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Jazda nocą bezpieczna?

Jazda nocą bezpieczna?
Pewnego jesiennego wieczoru zadzwonił telefon i byłem zmuszony pojechać do do odległego miasta moim małym samochodem. Opornie wybieramy się w nocy o takiej porze roku. I nie musi być przyczyną tak zwana kurza ślepota z powodu braku witaminy A w naszym organizmie. I wcale nie musi to być także uleganie olśnieniom, szczególnie przez pierwszy okres prowadzenia samochodu. Jest jednak prawdą, że spora liczba kierowców z ociąganiem wyjeżdża późną jesienią i zimą w długą podróż wieczorną, w dodatku poza miejsce swego zamieszkania. Naturalnie im potężniejszy pojazd, tym mniej obaw mają zarówno jak i jego pasażer.
http://badaniakierowcow.org
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapia Wrocław

Psychoterapia Wrocław
Osoby, które zmagają się z wieloma problemami dnia codziennego, cierpią z powodu różnych zaburzeń natury psychicznej, psychotycznej i psychosomatycznej, walczą z uzależnieniami, czasami potrzebują współpracy ze specjalistą, gdyż może być to wyłącznym sposobem na zwyczajne życie. Czy lepiej skorzystać z pomocy psychiatry, czy psychologa? Ośrodek Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self z Wrocławia składa się z lekarza psychiatry oraz doświadczonych psychoterapeutów – psychologów, więc oferuje postępowanie multidyscyplinarne. W sposób uważny i pełen respektu dla pacjentów profesjonaliści prowadzą psychoterapię dla pojedynczych jednostek, ale także dla grup, czy par, które poszukują pomocy.
http://psycholog-wroclaw.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Terapeuta Kraków

Terapeuta Kraków
Primavera ośrodek rozwojowo-terapeutyczny mieści się w ścisłym centrum Krakowa. Właścicielka jest romanistką studia na uniwersytecie pedagogicznym w Krakowie, specjalistką Counsellingu Gestalt. Swoje umiejętności terapeutyczne doskonaliła ma różnych szkoleniach oraz treningach takich jak np. szkoła rodziców i wychowawców. Gabinet oferuje profesjonalną pomoc osobom, które doświadczają trudności życiowych, mają trudności emocjonalne.
http://primavera.krakow.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapia w Poznaniu

Psychoterapia w Poznaniu
Placówka z Poznania proponująca pomoc w kłopotach prywatnych, rodzinnych itp. o rozmaitym stopniu trudności. Psycholog stosuje terapie ściśle przystosowane do danej osoby, dopasowane spośród palety skutecznych technik.
http://www.humani.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009