Diety

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prawo jazdy. prawo jazdy (892)
ubezpieczenia. ubezpieczenia (802)
profesjonalny druk na tkaninie. profesjonalny druk na tkaninie (381)

Wyszukaj stronę        Dieta proteinowa

Dieta proteinowa
Pragniemy schudnąć, lecz boimy się głodówek? Pragniemy zmieścić się w mniejszy rozmiar sukienki, lecz nie jesteśmy przygotowani na godziny forsownych ćwiczeń? Jeżeli tak - rozwiązaniem jest dieta proteinowa. Możemy jeść ile mamy ochotę, w zamian za co nie możemy sięgać po słodkości, ani w ogóle po jakiekolwiek cukry. Już w ciągu pierwszej fazy dieta bogata w proteiny pozwoli schudnąć nam o kilka lub więcej kilogramów. Nie łykając preparatów odchudzających i nie katując się ciężkimi ćwiczeniami, możemy nie tylko osiągnąć wymarzoną sylwetkę, ale także nauczyć się prawidłowego odżywiania. Na stronie możemy znaleźć masę konkretnych informacji na temat stosowania diety.
http://www.dietaproteinowa.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

BMI - Body Mass Index

BMI - Body Mass Index
Jeśli nie masz pewności czy masz niedowagę, nadwagę, czy może otyłość to powinnaś sobie obliczyć swoje BMI, czyli wskaźnik masy ciała. Wylicza się go używając prostego wzoru. Należy masę ciała podaną w kilogramach podzielić przez kwadrat wysokości przedstawiony w metrach. Analizując wyniki można określić czy dana osoba posiada niedowagę, nadwagę, czy cierpi na otyłość. Trzeba jednak pamiętać o tym, że BMI, naprawdę wygodne i szybkie narzędzie, ale jednak jest obarczone dużym współczynnikiem błędu, o którym należy pamiętać. Indywidualne wyniki dla mężczyzn i kobiet mogą być odmienne, choć skala jest jedna.
http://bmi.westld.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Dieta Dukana

Dieta Dukana
Poszukujesz metody na bezpieczne dla zdrowia odchudzanie? Wykorzystaj dietę protal! Informujemy o przyszłościowym planie żywieniowym, który wcale nie wymaga szczególnych wyrzeczeń i nie skazuje na uporczywą walkę z uczuciem głodu. Wszystko o diecie proteinowej - reguły zdrowego odchudzania, przykładowe menu, przepis na smaczny koktajl proteinowy. Omawiamy wady i zalety diety białkowej doktora Dukana, dajemy odpowiedź na najpopularniejsze pytania o dietę protal i doradzamy, jak ustrzec się efektu jo-jo.
http://www.proteinowa.net
Pokaż szczegóły wpisu...

Dieta proteinowa

Dieta proteinowa
W naszych czasach przyjęło się, że osoby urodziwe to osoby zgrabne. Z powodu tego twierdzenia coraz więcej osób chciałoby pozbyć się zbędnych kilogramów - możliwe, że ponad połowa społeczeństwa. Nie każdy jest w stanie zmniejszyć liczbę spożywanych dań, zrezygnować ze słodkich deserów czy odpoczywać aktywnie - rozwiązaniem dla tych osób jest dieta proteinowa (dieta białkowa). Na stronie dowiemy się, jakie są założenia diety proteinowej, wskazówki odnoszące się do jej stosowania, artykuły opisujące zasady jej działania, a dodatkowo wiele interesujących przepisów kulinarnych.
http://www.dietaproteinowa.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Tabela kalorii

Tabela kalorii
Czy tabela kalorii jest przydatna w odchudzaniu? Skąd wiadomo, jak dużo kalorii znajduje się w określonym produkcie? Ile ich jest np. w średniej wielkości jabłku, ile w pączku, a ile w piwie. Jak wykorzystać tabelę kaloryczną do zoptymalizowania codziennej przyswajanych kalorii? Co to jest tabela kaloryczna, kilokaloria i kaloria? Nasza strona odpowiada na te a także inne pytania dotyczące tabeli kalorycznej i obliczania kalorii, dla bardziej dociekliwych mamy dokładne tabele kaloryczne z podziałem na grupy produktów.
http://www.tabelakalorii.info
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009