Rehabilitacja Kraków

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
kredyt bez bik online. kredyt bez bik online (693)
https://doszwecji.pl/swiadczenia-pracownicze-w-szwecji/. Świadczenia pracownicze w Szwecji
https://polska-dania.pl/jezyk-dunski-dialekty-i-struktura/. https://polska-dania.pl/jezyk-dunski-dialekty-i-struktura/

Wyszukaj stronę        Rehabilitacja Kraków

Rehabilitacja Kraków
W gabinecie rehabilitacji i ortopedii w Krakowie dielnicy Nowa Huta prowadzimy diagnozę i leczenie pourazowych układów ruchu. W naszej ofercie jest również USG narządów ruchu, jest ono przeprowadzane przez ortopedę z wieloletnim doświadczeniem specjalistę dr n. med. Macieja Piątkowskiego, wykonuje on na miejscu w gabinecie USG biodra, stawu łokcia, kolana, pacjęt po badaniu otrzymuje pełną diagnozę i zalecenia dotyczące urazu czy też schorzenia.
http://www.andmax.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Rehabilitacja Kraków - Iris

Rehabilitacja Kraków - Iris
Gabinet rehabilitacji ruchowej i leczenia bólu kręgosłupa Iris podejmuje się leczenia urazów narządów ruchu i kręgosłupa. Leczenie odbywa się w nowym gabinecie w Krakowie. Oferujemy również masaże lecznicze i relaksacyjne. Zapraszamy.
http://rehabilitacja-iris.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sprzęt rehabilitacyjny - ortezy

Sprzęt rehabilitacyjny - ortezy
Sklep internetowy z produktami ortopedycznymi i tymi, które są niezbędne do rehabilitacji. Należy wiedzieć, iż sprzęt rehabilitacyjny oraz ortopedyczny dystrybuowany przez nas cechuje się solidnością i wszelakimi atestami. To sprawia, że dla absolutnie każdego zainteresowanego klienta jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt medyczny na wysokim poziomie. Naturalnie np. stabilizator zakupić można za niewygórowane pieniądze. Osoby, które chcą wykonać między innymi kinesiotaping bez długiego czekania, nie powinny bać się, iż sprzęt medyczny zostanie wysłany za późno - zawsze bardzo się staramy, aby orteza, etc., były dostarczone do Klienta możliwie jak najszybciej. A więc zainteresowanych kupnem sprzętu rehabilitacyjnego zapraszamy do sklepu!
http://www.orteo.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Drenaż limfatyczny kraków

Drenaż limfatyczny kraków
Coraz więcej czasu siedzimy w pracy oraz w domu. Prowadzimy statystyczny styl życia, ruch ograniczając do minimum. Z czasem nasz organizm zaczyna się buntować. Dlatego gdy poczujesz ból w okolicach kręgosłupa, udaj się do gabinetu fizjoterapia Kraków.
http://rehabilitacje-domowe.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Vita-Fit - komfort i jakość.

Vita-Fit  - komfort i jakość.
Niezbędne są tobie kompleksowe zabiegi rehabilitacyjne w Krakowie? Jeśli tak, to niewątpliwie powinieneś postawić na pomoc oferowaną przez ośrodek rehabilitacji Vita-Fit. Co istotne posiadamy szereg wybitnych fachowców z obszaru różnorodnych obszarów rehabilitacji. Nasz ośrodek Vita-Fit z samego Krakowa proponuje Państwu niezmiernie fachowe zabiegi rehabilitacyjne. Nasza rehabilitacja to szansa na powrót do dobrej kondycji.
http://rehabilitacja-vita.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009