Zdrowie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl

Wyszukaj stronę        Chirurg Poznań Cordis

Chirurg Poznań Cordis
Centrum medyczne Cordis to znakomita placówka medyczna w Poznaniu o szerokiej tradycji i renomie. Pracują u nas najlepsi eksperci z zakresów urologii, endokrynologi oraz pediatrii. Nasze gabinety zaopatrzone są w zawodowej postaci narzędzia lekarskie dzięki jakim nasi specjaliści medyczni przeprowadzają swoją pracę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie szczegółowo rozpatrując określony temat. Zapraszamy do wizyty w naszym centrum medycznym.
http://www.cordis.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fundacja Droga

Fundacja Droga
Fundacja Droga - ośrodek mający siedzibę w Dąbrowie Górniczej oraz w Bielsku Białej. Specjalizuje się w leczeniu różnego rodzaju uzależnień, m.in. uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych. Prowadzi również terapię zaburzeń nastroju, nerwic i zaburzeń osobowości.
http://fundacjadroga.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

nazdrowieproblemy.pl

nazdrowieproblemy.pl
nazdrowieproblemy - portal zawierający bardzo dużą ilość artykułów dotyczących tematu uzależnień oraz walki z nimi. Zawiera wiele opartych na życiu historii, tytuły niektórych artykułów to np: "Melodia, której nie potrafiłem zagrać", "Historia, której nie da się zmienić", "Aż do śmierci", "Złote Gody", "W pułapce złudzeń", "Nie zamiatać pod dywan", "Zdolny do pracy i miłości". Pokazują one historię osób którym udało się wyjść z wielu wyniszczających życie nałogów.
http://nazdrowieproblemy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Maść końska

Maść końska
Serdecznie Witam czy dokuczają Ci bóle mięśni i stawów? wciąż szukasz odpowiedniego preparatu który ukoi twój ból? do tej pory nic nie znalazłeś/aś? Mamy coś co ukoi twój ból!!! Maść końska to oryginalny Szwajcarski produkt, o szerokim działaniu np. bóle stawów, żylaki, kontuzje itp. Rozgrzewająca maść końska w sklepie Bewell
http://www.sklep.bewell.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Vigget

Vigget
Vigget Medica to placówka, która swoje działania skupia na przeciwdziałaniu dolegliwością poprzez wykorzenianie pasożytów i patogenów. Pasożyty odbierają z organizmu witaminy, mikroelementy i inne składniki odżywcze. Celem naszej przychodni jest diagnozowanie pacjentów pod kątem właśnie tych organizmów. Do diagnostyki eksploatujemy nowoczesną metodę EAV, a także opierającą się o zdobycze akupunktury metodę Volla. W naszej lecznicy nie tylko badamy jakiekolwiek problemy zdrowotne, a także je wyleczymy i poradzimy jak później dbać o swoje zdrowie.
http://viggetmedica.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Sklep Kawa

Sklep Kawa
Dotyczy również najwyższej jakości ekspresów, takich jak: Aulika Focus, Saeco Nextage, Saeco Odea Go, Saeco Phedra i Saeco Royal. Przedsiębiorstwo dokłada starań, by oferta była kompletna. Dzięki temu powstał dział: Promocje. Znajdują się tam interesujące pakiety, które wybornie sprawdzą się jako prezenty dla najbliższych znajomych czy rodziny. Aby odszukać sklep Cave Shop, wystarczy wstukać w najpopularniejszą przeglądarkę internetową poniższe wyrażenia: ekspres saeco cena, kawa ziarnista do biur, kawa zielona producent, aulika saeco.
http://www.caveshop.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009