Zdrowie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        Chirurg Poznań Cordis

Chirurg Poznań Cordis
Centrum medyczne Cordis to znakomita placówka medyczna w Poznaniu o szerokiej tradycji i renomie. Pracują u nas najlepsi eksperci z zakresów urologii, endokrynologi oraz pediatrii. Nasze gabinety zaopatrzone są w zawodowej postaci narzędzia lekarskie dzięki jakim nasi specjaliści medyczni przeprowadzają swoją pracę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie szczegółowo rozpatrując określony temat. Zapraszamy do wizyty w naszym centrum medycznym.
http://www.cordis.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fundacja Droga

Fundacja Droga
Fundacja Droga - ośrodek mający siedzibę w Dąbrowie Górniczej oraz w Bielsku Białej. Specjalizuje się w leczeniu różnego rodzaju uzależnień, m.in. uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych. Prowadzi również terapię zaburzeń nastroju, nerwic i zaburzeń osobowości.
http://fundacjadroga.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

nazdrowieproblemy.pl

nazdrowieproblemy.pl
nazdrowieproblemy - portal zawierający bardzo dużą ilość artykułów dotyczących tematu uzależnień oraz walki z nimi. Zawiera wiele opartych na życiu historii, tytuły niektórych artykułów to np: "Melodia, której nie potrafiłem zagrać", "Historia, której nie da się zmienić", "Aż do śmierci", "Złote Gody", "W pułapce złudzeń", "Nie zamiatać pod dywan", "Zdolny do pracy i miłości". Pokazują one historię osób którym udało się wyjść z wielu wyniszczających życie nałogów.
http://nazdrowieproblemy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Maść końska

Maść końska
Serdecznie Witam czy dokuczają Ci bóle mięśni i stawów? wciąż szukasz odpowiedniego preparatu który ukoi twój ból? do tej pory nic nie znalazłeś/aś? Mamy coś co ukoi twój ból!!! Maść końska to oryginalny Szwajcarski produkt, o szerokim działaniu np. bóle stawów, żylaki, kontuzje itp. Rozgrzewająca maść końska w sklepie Bewell
http://www.sklep.bewell.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Vigget

Vigget
Vigget Medica to placówka, która swoje działania skupia na przeciwdziałaniu dolegliwością poprzez wykorzenianie pasożytów i patogenów. Pasożyty odbierają z organizmu witaminy, mikroelementy i inne składniki odżywcze. Celem naszej przychodni jest diagnozowanie pacjentów pod kątem właśnie tych organizmów. Do diagnostyki eksploatujemy nowoczesną metodę EAV, a także opierającą się o zdobycze akupunktury metodę Volla. W naszej lecznicy nie tylko badamy jakiekolwiek problemy zdrowotne, a także je wyleczymy i poradzimy jak później dbać o swoje zdrowie.
http://viggetmedica.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Sklep Kawa

Sklep Kawa
Dotyczy również najwyższej jakości ekspresów, takich jak: Aulika Focus, Saeco Nextage, Saeco Odea Go, Saeco Phedra i Saeco Royal. Przedsiębiorstwo dokłada starań, by oferta była kompletna. Dzięki temu powstał dział: Promocje. Znajdują się tam interesujące pakiety, które wybornie sprawdzą się jako prezenty dla najbliższych znajomych czy rodziny. Aby odszukać sklep Cave Shop, wystarczy wstukać w najpopularniejszą przeglądarkę internetową poniższe wyrażenia: ekspres saeco cena, kawa ziarnista do biur, kawa zielona producent, aulika saeco.
http://www.caveshop.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009