Zdrowie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.

Wyszukaj stronę        Jak radzić sobie ze stresem

Jak radzić sobie ze stresem
Każdy człowiek posiada różne obszary energetyczne i można ustalić, które z nich są naenergetyzowane pozytywnie, a które negatywnie. Człowiek składa się w 60-70% z wody, która ma swoją energię. Na skutek stresu, napięcia, czy choroby mogą nastąpić blokady tej energii. Zestaw AuraPlus+, czyli naenergetyzowana woda, uzupełnia te braki energetyczne w organizmie człowieka.
http://auraplus.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

barszcz sosnowskiego

barszcz sosnowskiego
Przygotowując nasz portal zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa i przykładamy największą wagę do konsultacji i współpracy z autorytetami i specjalistami ze świata medycyny. Znajdziesz tu artykuły o najróżniejszej tematyce między innymi: hemoroidy leczenie, barszcz sosnowskiego, olej kokosowy, dna moczanowa, szkarlatyna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ciekawą stroną poświęconą w stu procentach zdrowiu.
http://www.poradniowo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

medikus24

medikus24
Leczenie medyczne nieustannie modernizuje się. Niezwykle trudnojest nadążanie za tym. W związku z tym funkcjonują portale poprzez które można śledzenie różnych nowości odnoszących się do zdrowia. Pragniesz je wszystkie znać. To proste. Zaglądaj na stronę i czytaj następne informacje.
http://medikus24.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

karczewicz.szczecin.pl

karczewicz.szczecin.pl
Zapraszamy do korzystania z pomocy Prywatnego Gabinetu Okulistycznego w Szczecinie. Przyjmująca w nim Profesor Danuta Karczewicz to wykwalifikowana i doświadczona okulistka z doświadczeniem nabytym przez 50 lat pracy w zawodzie. Służy pomocą przy diagnostyce i leczeniu różnorodnych wad i chorób wzroku zarówno u dzieci jak i dorosłych. Profesjonalna pomoc w diagnozowaniu i leczeniu między innymi: wady refraksji, jaskra, choroby powiek, spojówek i rogówek, choroby błony naczyniowej, siatkówek, nerwu wzrokowego, zaćmy, itp. W przypadku zainteresowania proponowaną ofertą, prosimy o kontakt.
http://www.karczewicz.szczecin.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Dieta w chorobie

Dieta w chorobie
Medicago jako poradnia dietetyczna, oprócz klasycznych jadłospisów odchudzających, oferuje również szeroką gamę jadłospisów opracowywanych indywidualnie i uwzględzniających takie czynniki jak: przebyte choroby i te trwające, występowanie nietolerancji pokarmowej ( badanie testami na nietolerancje pokarmową), zalecenia po wykonanym teście genetycznym (Genodiet, iGenesis), zalecenia żywieniowe obecne w sporcie i w trakcie czynnego uprawiania dyscyplin sportowych.
http://dietymedicago.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009