Zdrowie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
https://inter-esse.pl. Proponujemy https://inter-esse.pl z języka polskiego w Katowicach.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !

Wyszukaj stronę        Jak radzić sobie ze stresem

Jak radzić sobie ze stresem
Każdy człowiek posiada różne obszary energetyczne i można ustalić, które z nich są naenergetyzowane pozytywnie, a które negatywnie. Człowiek składa się w 60-70% z wody, która ma swoją energię. Na skutek stresu, napięcia, czy choroby mogą nastąpić blokady tej energii. Zestaw AuraPlus+, czyli naenergetyzowana woda, uzupełnia te braki energetyczne w organizmie człowieka.
http://auraplus.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

barszcz sosnowskiego

barszcz sosnowskiego
Przygotowując nasz portal zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa i przykładamy największą wagę do konsultacji i współpracy z autorytetami i specjalistami ze świata medycyny. Znajdziesz tu artykuły o najróżniejszej tematyce między innymi: hemoroidy leczenie, barszcz sosnowskiego, olej kokosowy, dna moczanowa, szkarlatyna. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ciekawą stroną poświęconą w stu procentach zdrowiu.
http://www.poradniowo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

medikus24

medikus24
Leczenie medyczne nieustannie modernizuje się. Niezwykle trudnojest nadążanie za tym. W związku z tym funkcjonują portale poprzez które można śledzenie różnych nowości odnoszących się do zdrowia. Pragniesz je wszystkie znać. To proste. Zaglądaj na stronę i czytaj następne informacje.
http://medikus24.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

karczewicz.szczecin.pl

karczewicz.szczecin.pl
Zapraszamy do korzystania z pomocy Prywatnego Gabinetu Okulistycznego w Szczecinie. Przyjmująca w nim Profesor Danuta Karczewicz to wykwalifikowana i doświadczona okulistka z doświadczeniem nabytym przez 50 lat pracy w zawodzie. Służy pomocą przy diagnostyce i leczeniu różnorodnych wad i chorób wzroku zarówno u dzieci jak i dorosłych. Profesjonalna pomoc w diagnozowaniu i leczeniu między innymi: wady refraksji, jaskra, choroby powiek, spojówek i rogówek, choroby błony naczyniowej, siatkówek, nerwu wzrokowego, zaćmy, itp. W przypadku zainteresowania proponowaną ofertą, prosimy o kontakt.
http://www.karczewicz.szczecin.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Dieta w chorobie

Dieta w chorobie
Medicago jako poradnia dietetyczna, oprócz klasycznych jadłospisów odchudzających, oferuje również szeroką gamę jadłospisów opracowywanych indywidualnie i uwzględzniających takie czynniki jak: przebyte choroby i te trwające, występowanie nietolerancji pokarmowej ( badanie testami na nietolerancje pokarmową), zalecenia po wykonanym teście genetycznym (Genodiet, iGenesis), zalecenia żywieniowe obecne w sporcie i w trakcie czynnego uprawiania dyscyplin sportowych.
http://dietymedicago.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009