Zdrowie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.

Wyszukaj stronę        ndt-bobath bielsko

ndt-bobath bielsko
Dyplomowany terapeuta Emila Cholewiak rehabilitacja dzieci i młodzieży metodą ndt-bobath bielsko oraz pnf bielsko,ceniony terapeuta ,polecany przez środowisko lekarzy i pielęgniarek w Bielsku-Białej oraz okolicach.Dojeżdża do małych pacjentów aby szybko i skutecznie oferować swoje usługi.Oferuje rehabilitacje dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym bielsko,wcześniaków ,asymetrią ułożeniową oraz obniżonym napięciem .
http://ndt-bobathbielsko.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wirówka do osocza bogatopłytkowego

Wirówka do osocza bogatopłytkowego
Przedsiębiorstwo Lucidness działa w branży powiązanej z medycyną. Zajmuje się dostarczaniem przełomowej technologii GLO PRP w Polsce. Jest to osocze bogatopłytkowe pozyskiwane z własnej krwi klienta. Współdziałamy zarówno z pacjentami, jak również przychodniami. Metoda ta zdobywa coraz większy popyt. Może być zastosowana w wielu dziedzinach medycyny, jak chociażby w ortopedii, stomatologii, jak też weterynarii. Lucidness oferuje profesjonalne konsultacje medyczne, gdzie zdobędą Państwo więcej wiadomości na temat leczenia. Zachęcamy do kontaktu z nami, w przypadku, gdy są Państwo zainteresowani wykorzystaniem tej nowoczesnej terapii.
http://lucidness.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

korzeń imbiru

korzeń imbiru
korzeń imbiru właściwości zastosowanie lecznicze. Przyprawa znana od tysięcy lat skutecznie pomaga w wielu chorobach i dolegliwościach. Korzeń imbiru na mdłości, naturalne antybiotyki. Zastosowania imbiru i właściwości lecznicze imbiru
http://zdrowieiurodainfo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe
Odwiedź stronę internetową i poznaj markę pod którą kryją się nowoczesne aparaty słuchowe. Zaawansowane technologie wykorzystane w ich budowie zapewniają kompleksowe wsparcie dla osób z ubytkiem słuchu. Towarzyszą one na każdym kroku ułatwiając komunikację i poprawiając samopoczucie. Strona internetowa zawiera ofertę aparatów słuchowych, akcesoriów i aplikacji mobilnych. Sprawdź już dziś!
http://ygnwwz.webwavecms.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Strona dla zdrowia

Strona dla zdrowia
Bardzo ciekawa strona skierowana dla miłośników zdrowego odżywiania a nawet dla tych którzy pragną poznać sekrety zdrowego odżywiania. na stronie znajdziesz cenne uwagi dotyczące diet. Od czasu do czasu pojawiają się również ciekawostki o których warto wiedzieć. Wszystko dla zdrowia!
http://zdrowa-zywnosc.dudaone.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Zdrowie dziecka- poradnik

Zdrowie dziecka- poradnik
Małe dziecko wymaga stałej opieki i uwagi. Jak prawidłowo dbać o nasze pociechy? Cenne uwagi, porady znajdziesz na stronie poświęconej zdrowiu dziecka. Publikowane są również artykuły z zawartością cennych ciekawostek o raz odrobinę dobrego humoru dla mam!
http://zdrowiedziecka.my-free.website/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009