Zdrowie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        ndt-bobath bielsko

ndt-bobath bielsko
Dyplomowany terapeuta Emila Cholewiak rehabilitacja dzieci i młodzieży metodą ndt-bobath bielsko oraz pnf bielsko,ceniony terapeuta ,polecany przez środowisko lekarzy i pielęgniarek w Bielsku-Białej oraz okolicach.Dojeżdża do małych pacjentów aby szybko i skutecznie oferować swoje usługi.Oferuje rehabilitacje dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym bielsko,wcześniaków ,asymetrią ułożeniową oraz obniżonym napięciem .
http://ndt-bobathbielsko.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Wirówka do osocza bogatopłytkowego

Wirówka do osocza bogatopłytkowego
Przedsiębiorstwo Lucidness działa w branży powiązanej z medycyną. Zajmuje się dostarczaniem przełomowej technologii GLO PRP w Polsce. Jest to osocze bogatopłytkowe pozyskiwane z własnej krwi klienta. Współdziałamy zarówno z pacjentami, jak również przychodniami. Metoda ta zdobywa coraz większy popyt. Może być zastosowana w wielu dziedzinach medycyny, jak chociażby w ortopedii, stomatologii, jak też weterynarii. Lucidness oferuje profesjonalne konsultacje medyczne, gdzie zdobędą Państwo więcej wiadomości na temat leczenia. Zachęcamy do kontaktu z nami, w przypadku, gdy są Państwo zainteresowani wykorzystaniem tej nowoczesnej terapii.
http://lucidness.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

korzeń imbiru

korzeń imbiru
korzeń imbiru właściwości zastosowanie lecznicze. Przyprawa znana od tysięcy lat skutecznie pomaga w wielu chorobach i dolegliwościach. Korzeń imbiru na mdłości, naturalne antybiotyki. Zastosowania imbiru i właściwości lecznicze imbiru
http://zdrowieiurodainfo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe
Odwiedź stronę internetową i poznaj markę pod którą kryją się nowoczesne aparaty słuchowe. Zaawansowane technologie wykorzystane w ich budowie zapewniają kompleksowe wsparcie dla osób z ubytkiem słuchu. Towarzyszą one na każdym kroku ułatwiając komunikację i poprawiając samopoczucie. Strona internetowa zawiera ofertę aparatów słuchowych, akcesoriów i aplikacji mobilnych. Sprawdź już dziś!
http://ygnwwz.webwavecms.com/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009