Zdrowie

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.

Wyszukaj stronę        Taping

Taping
Jeśli szukacie skutecznej metody fizjoterapii lub chcecie dowiedzieć się czym dokładnie jest taping to koniecznie odwiedźcie tę stronę. Informacje tam zawarte z pewnością Was pozytywnie zaskoczą. Serdecznie zapraszamy!
http://taping.sitey.me/
Pokaż szczegóły wpisu...

Symulator starości

Symulator starości
Naturalną rzeczą u każdego człowieka jest powolne zmniejszanie, a nawet wygasanie zdolności fizycznych. Symulator starości uświadamia ograniczenia ludzi starszych, obrazując jak trudne jest codzienne życie i wykonywanie prostych czynności. Celem używania symulatora jest przedstawienie barier w funkcjonowaniu osób starszych. Symulacja powoduje zrozumienie starszych ludzi, kształtuje postawę niosącą pomoc i szacunek. W czasie noszenia urządzenia ochotnik odczuwa większość możliwych do przedstawienia ograniczeń sprawności. Imitacja sztywności i skostniałości stawów powoduje trudności z poruszaniem się.
http://www.symulatorstarosci.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Domowa prasa do oleju

Domowa prasa do oleju
Domowe prasy do oleju oraz wyciskarki do soków można nabyć w sklepie internetowym wyciskarki.pl. Produkty te pochodzą od takich producentów, jak Hurom, Kuvings, które oferuje doskonała jakość i przystępną cenę. Asortyment sklepu obejmuje wyciskarki jedno oraz dwuślimakowe, które są niezwykle proste w obsłudze. Szczegółowe informacje na temat produktów dostępne są na stronie internetowej wyciskarki.pl
http://wyciskarki.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Badanie psychotechniczne

Badanie psychotechniczne
Badania psychotechniczne polegają na zweryfikowaniu skłonności psychofizycznych i psychologicznych do możliwości realizacji określonej pracy. Firma Drivemat od lat przeprowadza na rynku badania psychotechniczne i badania lekarskie. Wykonujemy badania kierowców, operatorów dźwigów, pracowników budowlanych, górników, pracujących na wysokości, kierujących pojazdami służbowymi itp. itd. Badanie psychotechniczne w naszej pracowni odbywa się najszybciej jak to tylko możliwe. Korzystamy z certyfikowanych testów i aparatów psychotechnicznych. Prowadzimy badanie psychologiczne indywidualnie dla każdego klienta.
http://badaniepsychotechniczne.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009