Medycyna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
tanie pisanie prac. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami tanie pisanie prac to błahostka.
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Klinika Apropos. Skuteczny detoks

Klinika Apropos. Skuteczny detoks
Klinika Apropos oferuje pomoc osobom, które cierpią na chorobę alkoholową. Decydując się na skorzystanie z usług placówki, mogą oni poddać się zabiegom detoksu alkoholowego. Leczenie polega na wprowadzeniu do organizmu chorego odpowiedniej dawki leków oraz płynów. dzięki którym pacjent odzyskuje sprawność fizyczną oraz psychiczną. Po zakończonym zabiegu pracownicy kliniki motywują podopiecznych do poddania się dalszemu leczeniu.
http://detoks.apropos-testy.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Labolatorium Lab Medic

Labolatorium Lab Medic
Laboratorium Analiz Lekarskich na rynku medycznym radomskim jest prowadzone od 1979 roku, wykonując usługi z zakresu czynienia laboratoryjnych badań podstawowych i specjalistycznych na rzecz pacjentów. Lab Medic oferuje szeroki zakres badań min. wykrywanie cukrzycy oraz diagnostyka infekcji. Wszelkie analizy są wykonywane na najnowszej, specjalistycznej aparaturze laboratoryjnej. Wszystkie analizy są czynione na nowoczesnej, specjalistycznej aparaturze laboratoryjnej. Nieustannie poszerzamy zakres wykonywanych analiz.
http://lab-medic.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wirtualny alkomat

Wirtualny alkomat
Czy jestem już trzeźwy? Czy po wczorajeszj imprezie mogę już kierować autem? Ile godzin jeszcze zostało do zupełnego wytrzeźwienia? Policz szybko ile masz promili we krwi w naszym wirtualnym alkomacie. Nie daj się zaskoczyć. Podaj kilka danych (20 sekund) i będziesz wiedział, czy już jesteś trzeźwy. A jeśli nie to ile godzin jeszcze musisz odczekać, aby mieć pewność.
http://alkotester.pl/wirtualny-alkomat/
Pokaż szczegóły wpisu...

Odzież Medyczna Polski Producent

Odzież Medyczna Polski Producent
Firma Kokosze to pierwszy w Polsce producent innowacyjnej odzieży medycznej. Produkujemy we własnej szwalni w centrum Polski. Nasze bluzy medyczne, fartuchy medyczne oraz wszystkie inne elementy wyróżniają się na tle konkurencji elegancją, nowoczesnym designem, bogatą kolorystyką oraz wygodą w noszeniu. Nadeszła moda na Kokosze!
http://kokosze.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009