Medycyna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Klinika Apropos. Skuteczny detoks

Klinika Apropos. Skuteczny detoks
Klinika Apropos oferuje pomoc osobom, które cierpią na chorobę alkoholową. Decydując się na skorzystanie z usług placówki, mogą oni poddać się zabiegom detoksu alkoholowego. Leczenie polega na wprowadzeniu do organizmu chorego odpowiedniej dawki leków oraz płynów. dzięki którym pacjent odzyskuje sprawność fizyczną oraz psychiczną. Po zakończonym zabiegu pracownicy kliniki motywują podopiecznych do poddania się dalszemu leczeniu.
http://detoks.apropos-testy.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Labolatorium Lab Medic

Labolatorium Lab Medic
Laboratorium Analiz Lekarskich na rynku medycznym radomskim jest prowadzone od 1979 roku, wykonując usługi z zakresu czynienia laboratoryjnych badań podstawowych i specjalistycznych na rzecz pacjentów. Lab Medic oferuje szeroki zakres badań min. wykrywanie cukrzycy oraz diagnostyka infekcji. Wszelkie analizy są wykonywane na najnowszej, specjalistycznej aparaturze laboratoryjnej. Wszystkie analizy są czynione na nowoczesnej, specjalistycznej aparaturze laboratoryjnej. Nieustannie poszerzamy zakres wykonywanych analiz.
http://lab-medic.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wirtualny alkomat

Wirtualny alkomat
Czy jestem już trzeźwy? Czy po wczorajeszj imprezie mogę już kierować autem? Ile godzin jeszcze zostało do zupełnego wytrzeźwienia? Policz szybko ile masz promili we krwi w naszym wirtualnym alkomacie. Nie daj się zaskoczyć. Podaj kilka danych (20 sekund) i będziesz wiedział, czy już jesteś trzeźwy. A jeśli nie to ile godzin jeszcze musisz odczekać, aby mieć pewność.
http://alkotester.pl/wirtualny-alkomat/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009