Chirurgia plastyczna

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        Plastyka brzucha u Artura Zawisz

Plastyka brzucha u Artura Zawisz
Operacja plastyczna brzucha to operacja którą wykonuje się przede wszystkim w celu usunięcia nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej po przebytej ciąży, liposukcji lub po znacznej utracie wagi ciała. W tym miejscu znajdziesz opis operacji wykonywanej przez chirurga plastycznego Artura Zawisz, który świadczy swoje usługi w Krakowie, przy ulicy Merkuriusza Polskiego 23 a, w nowo otwartym Ośrodku Chirurgii Plastycznej. Artur Zawisza to lekarz posiadający ogromne kwalifikacje, mogący się pochwalić bardzo dobrymi opiniami pacjentów.
http://www.chirurgia-plastyczna.med.pl/zabieg.php?id=10&fot=1
Pokaż szczegóły wpisu...

Klinika chirurgii plastycznej

Klinika chirurgii plastycznej
Nasz klinika świadczy szeroki zakres usług chirurgi plastycznej. Posiadamy nowoczesny gabinet, wyspacjalizowany personel. Polecamy usługi: przeszczep tłuszczu, liposukcja poznań i korekta nosa. Nasze klientki są zadowolone i polacają nas swoim znajomym. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów. Operacje są bezbolesne a ich efekt jest widoczny po kilku dniach od zabiegu. Zapraszamy na naszą stronę plastic-surgery.pl i zapoznanie się ze szczegółową ofertą wykonywanych zabiegów i cennikiem.
http://www.plastic-surgery.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009