Choroby

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Praca Magisterska Pisanie za Grosze. Praca Magisterska Pisanie za Grosze to oferta dla Ciebie.
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS

Wyszukaj stronę        Migrena i ból głowy migreny

Migrena i ból głowy migreny
Migrena i bóle głowy, jak je zwalczać. Serwis migrenastop.pl dla wszystkich którzy mają problemy z migrenami i bólem głowy. Jak zwalczyć ból głowy w niekonwencjonalny i skuteczny sposób. Kompendium wiedzy i poradnik na temat walki z bólem głowy, wszelkiego rodzaju odmianami migreny, łagodzenie bólu i zwalczanie przyczyn.jak żyć z migreną i jak łagodzić negatywne skutki jej wystepowania i wpływu na życie.
http://www.migrenastop.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

leczenie alkoholizmu

leczenie alkoholizmu
Zapewniamy kompleksową terapię uzależnień od Alkoholu, Pracoholizmu, Internetu, Narkotyków, Hazardu, Leków oraz Seksu i wielu innych. W razie konieczności i według wskazań lekarza zapewniamy detoksykacje przed terapią właściwą. Pracujemy także z rodzinami naszych podopiecznych udzielamy pomocy rodzinom, które uwikłały się w uzależnienie swoich partnerów, dzieci, rodziców, itp. Po ukończeniu terapii w naszym ośrodku proponujemy pakiet indywidualnych spotkań, które wspomagają wprowadzanie zmian w codzienne życie.
http://www.tama-terapia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wstrzymywanie wytrysku

Wstrzymywanie wytrysku
Przedwczesny wytrysk to problem dotykający 1/3 mężczyzn. Powoduje frustracje i jest przyczyną nieudanego pożycia seksualnego. Jak się okazuje najcześciej ( ok 90% ) przypadków leży w "głowie" - czyli psychice. Dlatego jak najbardziej jest to uleczalne. Strona opisuje problem - co to jest przedwczesny wytrysk, jak go zdiagnozować i rozpoznać a także przedstawia metody wstrzymywania wytrysku, które przekładają się na długość stosunku
http://wstrzymywanie-wytrysku.iwiki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapia - informacje zebrane

Psychoterapia - informacje zebrane
Problemy życiowe często przyczyniają się do powstawania zakłóceń psychicznych, nawet u bardzo ustabilizowanych i wydawałoby się, że silnych psychicznie osób. Pojawiające się problemy z adaptacją środowiska, lęki bądź depresje, nie biorą się bez powodu. Podczas leczenia zakłóceń umysłowych najlepsze rezultaty daje psychoterapia, która w przeciwieństwie do medycznych sposobów leczenia wyróżnia się tym, że jej głównym założeniem jest rozmowa. Czy to indywidualnie, czy podczas terapii grupowej. Terapeuta po rozmowie z pacjentem sam ustala, czy psychoterapia oraz w jakiej postaci (np. psychoterapia gestalt, poznawcza, psychoanaliza) jest mu potrzebna. O różnych technikach psychoterapii można poczytać na naszej stronie.
http://www.terapia.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sposoby na zaparcia

Sposoby na zaparcia
Dotyczą cię problemy z przemianą materii, zaparciami i chciałbyś temu zaradzić? Korzystając z materiałów znajdujących się na stronie dowiesz się jakie są symptomy zaparć, jak można je zwalczać, przeczytasz publikacje o zaparciach opisujące m.in: czym są zaparcia, jakie są ich objawy i przyczyny, zestawiające dietę i zaparcia, przedstawiające sposoby leczenia zaparć. Dowiesz się, że problem ten zdecydowanie częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn i można go porównać do skali masowej. Zrozumiesz, że bardzo ważne jest by nie bagatelizować tej przypadłości. Chcesz dowiedzieć się więcej o zaparciach? Zapoznaj się z informacjami na stronie.
http://zaparcia.mapazdrowia.info
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009