Choroby

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien (513)
kredyt bez bik i krd. kredyt bez bik i krd (512)
obuwie dla facetów alvo. obuwie dla facetów alvo (759)

Wyszukaj stronę        Migrena i ból głowy migreny

Migrena i ból głowy migreny
Migrena i bóle głowy, jak je zwalczać. Serwis migrenastop.pl dla wszystkich którzy mają problemy z migrenami i bólem głowy. Jak zwalczyć ból głowy w niekonwencjonalny i skuteczny sposób. Kompendium wiedzy i poradnik na temat walki z bólem głowy, wszelkiego rodzaju odmianami migreny, łagodzenie bólu i zwalczanie przyczyn.jak żyć z migreną i jak łagodzić negatywne skutki jej wystepowania i wpływu na życie.
http://www.migrenastop.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

leczenie alkoholizmu

leczenie alkoholizmu
Zapewniamy kompleksową terapię uzależnień od Alkoholu, Pracoholizmu, Internetu, Narkotyków, Hazardu, Leków oraz Seksu i wielu innych. W razie konieczności i według wskazań lekarza zapewniamy detoksykacje przed terapią właściwą. Pracujemy także z rodzinami naszych podopiecznych udzielamy pomocy rodzinom, które uwikłały się w uzależnienie swoich partnerów, dzieci, rodziców, itp. Po ukończeniu terapii w naszym ośrodku proponujemy pakiet indywidualnych spotkań, które wspomagają wprowadzanie zmian w codzienne życie.
http://www.tama-terapia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wstrzymywanie wytrysku

Wstrzymywanie wytrysku
Przedwczesny wytrysk to problem dotykający 1/3 mężczyzn. Powoduje frustracje i jest przyczyną nieudanego pożycia seksualnego. Jak się okazuje najcześciej ( ok 90% ) przypadków leży w "głowie" - czyli psychice. Dlatego jak najbardziej jest to uleczalne. Strona opisuje problem - co to jest przedwczesny wytrysk, jak go zdiagnozować i rozpoznać a także przedstawia metody wstrzymywania wytrysku, które przekładają się na długość stosunku
http://wstrzymywanie-wytrysku.iwiki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapia - informacje zebrane

Psychoterapia - informacje zebrane
Problemy życiowe często przyczyniają się do powstawania zakłóceń psychicznych, nawet u bardzo ustabilizowanych i wydawałoby się, że silnych psychicznie osób. Pojawiające się problemy z adaptacją środowiska, lęki bądź depresje, nie biorą się bez powodu. Podczas leczenia zakłóceń umysłowych najlepsze rezultaty daje psychoterapia, która w przeciwieństwie do medycznych sposobów leczenia wyróżnia się tym, że jej głównym założeniem jest rozmowa. Czy to indywidualnie, czy podczas terapii grupowej. Terapeuta po rozmowie z pacjentem sam ustala, czy psychoterapia oraz w jakiej postaci (np. psychoterapia gestalt, poznawcza, psychoanaliza) jest mu potrzebna. O różnych technikach psychoterapii można poczytać na naszej stronie.
http://www.terapia.net.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Sposoby na zaparcia

Sposoby na zaparcia
Dotyczą cię problemy z przemianą materii, zaparciami i chciałbyś temu zaradzić? Korzystając z materiałów znajdujących się na stronie dowiesz się jakie są symptomy zaparć, jak można je zwalczać, przeczytasz publikacje o zaparciach opisujące m.in: czym są zaparcia, jakie są ich objawy i przyczyny, zestawiające dietę i zaparcia, przedstawiające sposoby leczenia zaparć. Dowiesz się, że problem ten zdecydowanie częściej dotyczy kobiet niż mężczyzn i można go porównać do skali masowej. Zrozumiesz, że bardzo ważne jest by nie bagatelizować tej przypadłości. Chcesz dowiedzieć się więcej o zaparciach? Zapoznaj się z informacjami na stronie.
http://zaparcia.mapazdrowia.info
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009