Kliniki

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
Projektowanie stron Poznań. Projektowanie stron Poznań
Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze. Oferujemy Prace Licencjackie i Magisterskie za Grosze . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        TRIGON ORTHOPEDIA: prywatna klinika

TRIGON ORTHOPEDIA: prywatna klinika
Jeśli masz problemy ze swoim zdrowiem, być może najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie niepublicznej lecznicy „Trigon Orthopedia”, znajdującej się w Warszawie – na Ursynowie. Naszą specjalnością jest chirurgia kostna. U nas można wykonać takie zabiegi chirurgiczne, jak: operacja haluksa, operacja stopy, czy też operacja kręgosłupa. Potrzebującym proponujemy wstawić endoprotezę kolana czy stawu biodrowego. Wykonujemy także artroskopię kolana. Ceny za nasze usługi nie są niskie, lecz przecież zdrowie jest najcenniejsze. Zapraszamy zatem do kliniki na ul. Dereniową 2c w Warszawie. Zajmie się Państwem zespół doświadczonych lekarzy i średniego personelu medycznego.
http://trigonorthopedia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Leczenie alkoholizmu - miasto Łódź

Leczenie alkoholizmu - miasto Łódź
Ogólnopolska Klinika NGM to idealne miejsce, w którym wyleczysz się z choroby alkoholowej. W internecie można znaleźć dużo metod na problemy alkoholowe. Jednakże każdy człowiek jest inny. Nasz ośrodek dobierze odpowiednią terapię. Skutkiem tego są większe możliwości wyleczenia, dzięki danemu leczeniu. Zachęcamy do skorzystania ze świadczeń naszych ekspertów z dziedziny medycznej. Przychodnia walki z nałogami ma miejsce w sercu województwa dolnośląskiego. Świetna lokalizacja pomaga nam w świadczeniu usług dużej ilości pacjentów. Gwarantujemy, że będziesz ukontentowany z naszych świadczeń.
http://www.leczymy-alkoholizm.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Detoks -NGM Poznań, Wrocław, Kraków

Detoks -NGM Poznań, Wrocław, Kraków
Nadużywanie alkoholu może doprowadzić do silnego uszczerbku na zdrowiu i załamań. Dlatego istotna jest pomoc wyszkolonych lekarzy, którzy właściwe pomogą doprowadzić do stanu trzeźwości. Nasza Klinika Poznań zapewnia bezpieczne przejście przez alkoholoodtrucie w obecności wykwalifikowanego personelu medycznego. Dla wygody pacjenta detoks może być przeprowadzany u niego w domu lub w klinice w jednym z miast - Kraków, Wrocław, Poznań.
http://detoks.ngm.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009