Apteki

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
szpachlowanie malowanie-poznań.pl. szpachlowanie malowanie-poznań.pl (706)
kampanie AdWords reklamalodz.pl. kampanie AdWords reklamalodz.pl (53)
butów dla mężczyzn Alvo. butów dla mężczyzn Alvo (329)

Wyszukaj stronę        Szpitale, apteki, przychodnie

Szpitale, apteki, przychodnie
Serwis poświęcony spisowi aptek i przychodni medycznych w Polsce. Na stronie znajduje się lista przychodni medycznych i aptek w Polsce podzielona na województwa. Ponadto na stronie znajduje się wyszukiwarka do precyzyjnego szukania aptek i przychodni medycznych.
http://swiatmedyczny.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Sklep optyczny

Sklep optyczny
Pacjenci mogą kupować markowe soczewki z gwarancją satysfakcji oraz gwarancją producenta. Dzięki temu dokonując zakupów w sklepie internetowym nie trzeba wcale ponosić dodatkowego ryzyka.
http://soczewkomania.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

apteka on-line

apteka on-line
Apteka69 to połączenie sklepu internetowego i tradycyjnej apteki. Dzięki temu oferujemy zakupy, które są szybkie, wygodne i maksymalnie bezpieczne. Nasze usługi cieszą się zaufaniem klientów, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę, kompetentne odpowiedzi, niezawodne produkty i atrakcyjne ceny.
http://apteka69.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

czarNATURY.pl SKLEP ZIELARSKI.

czarNATURY.pl SKLEP ZIELARSKI.
Sklep etnobotaniczny, zielarski z akcesoriami do kolekcjonowania. Największa oferta ziół w polskiej sieci. Ponadto kadzidła, olejki, sisze, bonga oraz spora ilość interesujących informacji.
http://www.czarnatury.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Apteka internetowa

Apteka internetowa
Nasza strona zawiera aktualności ze świata farmacji na temat leków i metod leczenia. Co warto wiedzieć? O czym warto usłyszeć? Nowe leki, nowe suplementy diety, nowe terapie. Wszystko to piszemy na naszej stronie. Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią.
http://news.aptekaotc.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Apteki

Apteki
Jest wiele miejsc, którym powinniśmy ufać. Szczególnie powinny to być placówki związane z ochroną naszego zdrowia. Mamy na myśli lekarzy, którzy dbają o stan i kondycję naszego organizmu. Równie ważne są jednak laboratoria, w których robi się nasze kontrolne badania. Nie wolno nam jednak nie pamiętać o tym, że miejscami, do których także powinniśmy darzyć zaufanie powinny być Apteki. To miejsca, w których zakupujemy leki i środki niezbędne do ochrony naszego zdrowia. Powinny być przyjazne dla zainteresowanych i otwarte na ich wymagania. Szczęśliwie dzisiejsze Apteki mają profesjonalną i miłą obsługę.
http://www.osoz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009