Masaż Warszawa

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft (343) , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl (64)
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź (747) to podstawa promocji biznesu.

Wyszukaj stronę        

Masaże lecznicze w domu pacjenta

Masaże lecznicze w domu pacjenta
Masażysta Dyplomowany Warszawa Ursynów w ofercie: masaż, masaż leczniczy, masaż relaksujący, masaż klasyczny, masaż zmniejszający bóle kręgosłupa, masaż zmniejszający obrzęki, masaż z dojazdem do pacjenta, masaż kosmetyczny, masaż stóp, usługi masażu, refleksologia, rehabilitacja, fizjoterapia, mobilizacja kręgosłupa.
http://www.masaz-leczniczy.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Masaż stóp

Masaż stóp
Za wysokie tempo napinania się skóry na brzuchu jest źródłem rozstępów. Statystki podają, iż w 2000 roku 972 mln dorosłych ludzi chorowało na nadciśnienie tętnicze. Masaż stóp stymuluje krążenie krwi, dzięki czemu organizm oczyszczany jest szybciej z toksyn. U narkomanów dostrzegalna jest tendencja do powiększania dawki zażywanych środków. Występujące po zabiegu lipolizy laserowej małe zasinienie i opuchlizna znikają zazwyczaj w ciągu kilku następnych dni, w okresie rekonwalescencji pacjent musi odbywać konsultacje kontrolne u specjalisty.
http://masazstop.info.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Gabinet Medycyny Naturalnej JUVITAL

Gabinet Medycyny Naturalnej JUVITAL
Gabinet Medycyny Naturalnej i Kosmetologii - JUVITAL wykonuje zabiegi oczyszczania organizmu, REIKI, masaże lecznicze i relaksacyjne, testy na nietolerancję pokarmową oraz zabiegi kosmetyczne. Prowadzimy pomiary obciążeń toksycznych organizmu za pomocą aparatu Salvia oraz wykonujemy testy na nietolerancję pokarmową FOOD DETECTIVE. Prowadzimy zabiegi głębokiego oczyszczania organizmu za pomocą systemu BODY DETOX oraz za pomocą preparatów "Joalis". W naszym gabinecie prowadzimy szeroką gamę profesjonalnych masaży, a wśród nich: masaż świecą aromatyczną,, masaż gorącymi kamieniami, masaż antycelulitowy, refleksologię stóp, masaż hawajski LOMI LOMI NUI, masaż izometryczny i inne.
http://juvital.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Fizjoterapia Warszawa

Fizjoterapia Warszawa
Fizjoterapia Warszawa to nowa jakość w przywracaniu utraconej funkcjonalności ciała. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: kinezyterapia, rehabilitacja kardiologiczna, masaż leczniczy, dietetyka, gimnastyka dla kobiet w ciąży i osób starszych. Prowadzimy rehabilitacje indywidualne oraz grupowe. Troszczymy się o Państwa czas, dlatego organizujemy konsultacje online. Wybierzemy indywidualny program leczenia, dostosowując go do rodzaju kontuzji oraz Twoich możliwości fizycznych. Nieustannie inwestujemy w profesjonalny osprzęt do ćwiczeń, gwarantując skuteczność wykonywanych zadań. Zapraszamy do naszej kliniki Fizjoterapia Warszawa. Czas uśmierzyć ból i znów radować się sprawnością. Zaufaj rehabilitantom z pasją pomagania!
http://www.fizjoterapia-warszawa.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009