Stomatologia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        Endodoncja warszawa

Endodoncja warszawa
Stan naszego uzębienia znacząco oddziałuje na własny wizerunek i na to jak nas odbierają osoby które z nami mają kontakt. Bardzo często przed pójściem do stomatologa skutecznie ogranicza nas strach. Współczesne metody są dostępne i dzięki nim wiercenie do lamusa a leczenie zębów zaczyna mieć wymiar absolutnie bezbolesny. Wszystko dlatego że ząb chory jest obecnie leczony poprzez promień lasera który usuwa próchnicę zastępując borowanie. Zabiegi wykonujemy w lupach oraz przy użyciu mikroskopu - wykorzystywany przez nas współczesny wyposażenie zapewnia precyzję i dokładność leczenia.
http://dental-design.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

www.Krawdent.pl

www.Krawdent.pl
Świadczymy usługi bezpłatne, takie jak: badanie stomatologiczne, znieczulenie oraz RTG przed zabiegami chirurgicznymi. Wykonujemy też usługi w ramach profilaktyki, takie jak: usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, lakowanie. Zajmujemy się również leczeniem próchnicy zębów stałych, wykonujemy rekonstrukcję zębów, licówki kompozytowe oraz leczymy endodontycznie. Prócz tego nasza oferta obejmuje: protezy szkieletowe, wkłady koronowo-korzeniowe, mosty pełnoceramiczne, adhezyjne mosty kompozytowe, implanty.
http://www.krawdent.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Stomatologia łódź

Stomatologia łódź
Krolewskastomatologia.pl to specjalistyczna przychodnia stomatologiczna w Łodzi. Naszą specjalnością są stomatologia estetyczna, diagnostyka i chirurgia stomatologiczna w narkozie. Jako nieliczni w Łodzi wykonujemy zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym - narkozie. W naszej praktyce spotykamy przypadki bardziej zawiłe od innych takie jak niewspółpracujące dzieci czy chirurgiczne usuwanie zębów. W takim przypadku leczenie w znieczuleniu ogólnym jest wyjątkowo na miejscu. W naszym gabinecie znieczulenia odbywają się w warunkach spełniających normy Europejskie, zatwierdzone przez państwowe instytucje kontrolujące i nadzorujące.
http://www.krolewskastomatologia.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Pogotowie stomatologiczne

Pogotowie stomatologiczne
Dobrze wiedzieć gdzie znajduje się gabinet stomatologiczny otwarty 24h na dobę jeśli akurat jest 4 w nocy a ból zęba nie daje Ci spać. Najlepiej sprawdzić to w naszym serwisie informacyjnym który zawiera listę takich gabinetów z całego kraju.
http://pogotowie-stomatologiczne.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

implanty szczecin

implanty szczecin
Od 15 lat stomatolodzy gabinetu dentystycznego Denticus dokładają wszelkich starań o zdrowy i piękny uśmiech oraz odpowiednią higienę jamy ustnej swoich pacjentów. Nieustannie poszerzają swoją wiedzę i kwalifikacje na licznych szkoleniach. Dzięki temu świadczą usługi przy użyciu najnowocześniejszych technologii dentystycznych. Oferują implanty wysokiej jakości, usługi z zakresu ortodoncji i protetyki oraz stomatologii estetycznej. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Zainwestuj w swój sukces z naszymi implantami.
http://denticus.szczecin.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009