Stomatologia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
ceny pracy licencjackiej
Recenzje
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        Sklep dla stomatologów

Sklep dla stomatologów
Implant4u to bogato zaopatrzony sklep stomatologiczny, w którym można nabyć duży wybór produktów przeznaczonych dla dentystów. Sklep może zaproponować najlepsze na rynku produkty, cieszące się zaufaniem klientów. W ofercie obecne są materiały, urządzenia i narzędzia stomatologiczne, stosowane na całym świecie. Są to m.in. lasery, dźwignie, zestawy do leczenia periimplantitis. Współpraca z renomowanymi producentami, jak np. Fotona, Litemedics, Ostell, Satelec, Acteon, pozwala stworzyć ofertę dla wymagającego klienta. Główną domeną sklepu stomatologicznego Implant4u są implanty stomatologiczne DTI, charakteryzujące się doskonałą jakością oraz atrakcyjną ceną.
http://www.implant4u.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

white dentysta jelenia góra

white dentysta jelenia góra
Centrum Stomatologii Estetycznej mieście się w stolicy Karkonoszy. Ten gabinet dentystyczny jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na rynku ,które wiąże się z profesjonalną oraz nieprzyprawiającą o nieprzyjemne doświadczenia oraz usługami leczniczymi związanymi z uzębieniem. Dentyści, zatrudnieni w CSE mają wystarczające lata doświadczenia i wiedzą czego chcą ich klienci. Gabinet dentystyczny jest nie tylko miłą oraz przyjazną dla pacjentów obsługą ale także w pełni komfortowym i higienicznym miejscem zabiegowym. Na witrynie firmy klienci mogą zobaczyć jak wyglądają poszczególne gabinety oraz całe Centrum.
http://www.csewhitespa.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Stomatolog wrocław Dentalium

Stomatolog wrocław Dentalium
Dentalium to innowacyjny gabinet dentystyczny oferujący swoim klientom szeroki obszar zabiegów korzystnie oddziałujących na zdrowie uzębienia. Obecnie najczęstszymi chorobami uzębienia jest zgorzel , a oprócz tego nadwrażliwość zębów spowodowana spożywaniem dużej ilości słodyczy. Dentalium wykonuje operacje prowadzące do wleczenia uzębienia przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów medycyny. Borowanie ma miejsce bez bólu i ze wsparciem najnowszego urządzenia. Pracownicy doktorów praktykująca w klinice to specjaliści ze specjalizacjami dotyczącymi estetyki zębów a także stomatologii naturalnej.
http://www.dentalium.wroclaw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

chirurg stomatolog Oleśnica

chirurg stomatolog Oleśnica
Medycyna to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin, nie tylko pod względem wiedzy ale również technologicznie, należy do nich bez wątpienia chirurgia stomatologiczna. Która wymaga nie tylko ogromnego doświadczenia, ale także zaawansowanego sprzętu. Wszystkie te cech posiada gabinet dentystyczn Mikrostoma, znajdujący się w Oleśnicy przy ul.św Jadwigi 11/3. Zakład został założony w 2012 roku przez małżeństwo dentystów pasjonatów, Państwa Ozimek. Cieszy się on dużą popularnością wśród lokalnych mieszkańców, ze względu na bardzo wysoką jakość oferowanych usług. Zdarza się często że do przychodni przyjeżdżają pacjęci z bardzo odległych miejscowości, przywiedzeni tu nieposzkalowaną opinią. Wszystkich chętnych zapraszamy.
http://www.mikrostoma.pl/chirurg-stomatolog-olesnica
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009