Stomatologia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!

Wyszukaj stronę        Leczenie kanałowe warszawa

Leczenie kanałowe warszawa
Amident to nowoczesny i świetnie wyposażony gabinet stomatologiczny. Istniejemy na warszawskim rynku blisko dwóch dekad. Naszym pacjentom oferujemy najnowsze techniki i metody leczenia rożnych schorzeń układu zębowego. Pomagamy zarówno dużym jak i małym pacjentom. Jako jeden z pierwszych gabinetów w stolicy wprowadziliśmy mikroskopowe leczenie kanałowe zębów, dzięki czemu nie tylko zwiększyliśmy jego skuteczność, ale obniżyliśmy finalne koszty leczenia. Zapraszamy także do nas po implanty zębowe. Wykonujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach, bez najmniejszego uszczerbku na ich jakości. Serdecznie zapraszamy
http://www.amident.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Stomatolog Szczecin klinika Płatek

Stomatolog Szczecin klinika Płatek
Przychodnia stomatologiczna Płatek wyróżnia się niezawodnością oraz kwalifikacjami swoich dentystów. Wiele miesięcy działalności w Szczecinie pozwoliło na zbudowanie ośrodka wzbudzającego zaufanie w gronie klientów. Każdy kto ma problemy z uzębieniem może się tutaj zgłosić i otrzymać kompetentną pomoc. Nawet skomplikowane interwencje mogą zostać uskutecznione,gdyż lecznica wyposażona jest w zaawansowany ekwipunek i odpowiednie zaplecze. Dentysta zachęca do wizyty podczas jakich nazwane będą kierunki kuracji a następnie sporządzony będzie jego harmonogram.
http://www.klinikaplatek.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Dentysta Plewiska

Dentysta Plewiska
Wybierając załogę stomatologów motywowaliśmy się ich specjalizacją oraz pasjami zawodowymi. Z tego powodu pacjent może mieć pełne przekonanie, że zawsze będzie do jego dyspozycji [url=http://vdent.com.pl]dentysta[/url], który postawi poprawną diagnozę i rozwiąże Jego problem w najlepszy możliwy sposób. Jesteśmy zgraną grupą w pracy, jak również przyjaciółmi poza nią. VDENT jest miejscem pełnym przyjaznej energii, wzajemnego szacunku i zrozumienia. Chcemy żeby wizyta u dentysty czy ortodonty była dla naszych pacjentów pozytywnym przeżyciem.
http://vdent.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Implanty Gdynia

Implanty Gdynia
Gabinet stomatologiczny Twój Dentysta oferuje nam szeroki zakres usług, które doprowadzą do tego, że będziemy mieli szansę cieszyć się zdrowym oraz zachwycającym uśmiechem. Twojego Dentystę tworzy ekipa specjalistów, którzy, dzięki latom doświadczenia, potrafią zdziałać cuda. Regularne odwiedzanie ich gabinetu jest nie tylko koniecznością, lecz, przede wszystkim, przyjemnością.
http://www.dentysta-gdynia.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

Gabinet stomatologiczny Wieliczka

Gabinet stomatologiczny Wieliczka
Stomatologia to oddział medycyny zajmujący się sprawdzaniem działania uzębienia, leczeniem zębów, przyzębia, języka oraz innych tkanek jamy ustnej. Najstarszy problem diagnozowany u dentysty zaobserwowano w szkielecie datowanym na 14 tys. lat. Na zębie widniały ślady wydłubywania ostrym przyrządem objawów próchnicowych. Trochę młodszym dowodem na prehistoryczne zabiegi jest odnaleziona czaszka sprzed 9-7,5 tys. lat. Widoczne są na niej ślady borowania oraz wypełnienia. Czaszkę wykopano w miejscowości Mehrgarh w Pakistanie. Artykuł dentysty, stomatologa Ilony Wiatr
http://wieliczka-dentysta.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009