Stomatologia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        



HappySmile - dentysta Gdańsk

HappySmile - dentysta Gdańsk
Praca jako stomatolog jest nie lada wyzwaniem. Należy bowiem być bardzo delikatnym i cechować się ogromną cierpliwością, szczególnie w przypadku pacjentów, których przeraża perspektywa wykonywania na ich uzębieniu nawet najprostszych zabiegów. A takich osób jest dużo. W gabinecie stomatologicznym HappySmile troszczymy się o to, żeby każdy czuł się komfortowo. Nasze wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt pozwalają nam na leczenie pacjentów w możliwie najmniej dokuczliwy sposób. Do tego ciągle zwiększamy nasze kwalifikacje poprzez udział w wielu szkoleniach oraz konferenjach. Nasi pacjenci opuszczają gabinet z przepięknymi i zdrowymi uśmiechami.
http://happysmile.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Protezy Sochaczew

Protezy Sochaczew
Remedium to wysoka jakość i profesjonalny zbiór dentystów, ortodontów i protetyków, umożliwiających fachowe i komfortowe prowadzenie proponowanych usług. Remedium gwarantuje: profilaktykę oraz bezbolesne leczenie zębów mlecznych i stałych u dzieci, oraz profilaktykę i leczenie zębów u osób dorosłych. Specjalista stomatologiczny z Sochaczewa Gwarantuje wypełnienie, leczenie kanałowe, zmianę kształtu zęba, implanty dentystyczne, protetykę i usługi ortodontyczne. Poza tym przeprowadza generalne usługi w obszarze wybielania zębów i zabiegów higienizacyjnych jamy ustnej. Innowacyjne technologie pracy połączone ze nieustająco rozwijaną wiedzą pozwolą zrealizować oczekiwania wszystkich pacjentów gabinetu stomatologicznego Remedium.
http://remedium-stomatologia.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dentysta w Elblągu OMNI-DENT

Dentysta w Elblągu OMNI-DENT
Omni-Dent to dentysta w Elblągu, który świadczy usługi w takim zakresie, jak: stomatologia zachowawcza i estetyczna, ortodoncja oraz chirurgia stomatologiczna - dla dorosłych (w zakresie zębów stałych), a także dla dzieci (zęby mleczne). Gabinet Omni-Dent wyróżnia profesjonalne wyposażenie i wyszkolona kadra specjalistów, którzy na bieżąco, na szkoleniach, aktualizują wiedzę w zakresie leczenia i pielęgnowania zębów. Usługi stomatologiczne są świadczone w gabinecie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 19.
http://dentystaelblag.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Dentysta w Olsztynie - LIDENT

Dentysta w Olsztynie - LIDENT
Zadbaj o piękny uśmiech Piękny uśmiech ma dla ciebie duże znaczenie? Dbasz o schludny i estetyczny wygląd? Pamiętaj że to właśnie zęby są oceniane przez największą liczbę osób. Dlatego nie powinieneś dłużej zwlekać i już teraz udaj się do dentysty. Jako dentysta Olsztyn proponujemy Ci szereg usług dzięki którym będziesz w stanie zachować piękny i zdrowy uśmiech. Dodatkowo to właśnie dzięki nam twoje zęby pozostaną zdrowe i nie będą Cię bolały. Jako gabinet stomatologiczny w Olsztynie proponujemy także zakładanie aparatów nazębnych oraz wybielanie zębów. Zabiegi te z pewnością przydadzą się osobom w każdym wieku, które pragną mieć śnieżnobiały uśmiech. Zdrowe zęby znacznie poprawią nasze samopoczucie
http://www.lident.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...





Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009