Stomatologia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Gabinet Stomatologiczny Łódź

Gabinet Stomatologiczny Łódź
Gabinet dentystyczny Stomatologia Rodzinna MMK istnieje począwszy od 1995 roku. Założycielem i pierwszym lekarzem stomatologiem jest Maciek Kuźmiński - fachowiec endodoncji. W gabinecie stomatologicznym MMK oferujemy bezpłatne przeglądy oraz znieczulenia. Jesteśmy specjalistami w leczeniu kanałowym zębów jedno i wielokorzeniowych. Obsługujemy trudne przypadki z użyciem mikroskopu kanały cienkie, zobliterowane. Proponujemy dodatkowo protezy akrylowe całkowite i częściowe. Ofertę gabinetu stanowi także profilaktyka: porady i konsultacje, profesjonalne oczyszczanie zębów z kamienia i osadu za pomocą ultradźwięków, leczenie nadwrażliwości, periodontologia: usuwanie złogów poddziąsłowych, zabiegi z użyciem materiałów kościozastępczych.
http://www.stomatologia-mmk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Implanty

Implanty
Klinika Sanadent to najwyżej jakości implanty, tomografia cyfrowa, protetyka. Lekarz dentysta, stomatolog Szczecin. Leczenie zębów, implanty, protetyka, ortodoncja i inne usługi dentystyczne. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziecie wiele informacji o implantach i naszej klinice.
http://www.sanadent.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Stomatologia Kraków

Stomatologia Kraków
Każdy sobie zdaje sprawę, że o zdrowie naszych zębów powinno się dbać dbać w celu uniknięcia nieprzyjemnych problemów, takich jak próchnica. Żeby robić to skutecznie należy mieć sprawdzonego oraz profesjonalnego specjalistę. Gabinet dentystyczny Zdrowy Ząb jest placówką, w której zatrudnieni są tylko wykwalifikowani lekarze, którzy z całą pewnością sprawią, że Twój uśmiech będzie zdrowy i piękny. W ofercie naszego gabinetu oprócz zwykłego leczenia dentystycznego znajdziecie Państwo również usługi takie jak chirurgia stomatologiczna czy piaskowanie zębów.
http://www.zdrowy-zab.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Stomatolog Wrocław

Stomatolog Wrocław
Zapraszamy Was do poznania usług naszego zakładu stomatologicznego. Spełniamy niemalże wszelkie możliwe usługi związane z leczeniem zębów. Nasz osobisty gabinet stomatologiczny oferuje między innymi zabiegi protetyki oraz leczenia kanałowego. Nasz salon dopasowany jest do obsługi klientów poruszających się na wózku inwalidzkim. Jeśli potrzebny Ci dobry dentysta Wrocław, to jest to strona dla Ciebie. Wszelkie zabiegi czynimy z użyciem znieczulenia, o ile chory się na takowe zadecyduje. Nasza wyuczona oraz fachowa załoga stomatologów wyczekuje aby wykurować Twoje zęby. Nasz gabinet znajdziesz we Wrocławiu na ulicy Wietrznej 18/1b w dzielnicy Krzyki.
http://www.dentalcity.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dentysta Poznań

Dentysta Poznań
Świadczymy solidne leczenie zachowawcze pacjentom, którzy powinni się wystrzegać środków znieczulających, m.in. kobietom w ciąży. Leczenie takie przeprowadza się metodą tradycyjną oraz bezdotykową (bez wiertła) z zastosowaniem piaskarki dentystycznej. Nasz gabinet STOM-MED Stomatolog jest komfortowy dla wszystkim pacjentów, staramy się zapewnić w nim przyjemną atmosferę. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9 do 20.
http://www.stom-med.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009