Stomatologia

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Wyszukaj stronę        Dentysta Opole

Dentysta Opole
Podstawą działalności PRAXI-DENT stała się szeroko rozumiana stomatologia. W tym gabinecie, którego siedziba to Opole, pracuje wykwalifikowany dentysta. Misją tego gabinetu jest skuteczne, a przy tym bezbolesne leczenie. W zakres usług gabinetu wchodzi skomplikowana chirurgia stomatologiczna. Wszelkie zabiegi wykonywane są w oparciu o nowoczesne materiały. W ofercie znaleźć można nawet zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej. Znaczące miejsce w ofercie zajmuje higiena oraz profilaktyka. Główną specjalnością powyższego gabinetu jest endodoncja.
http://www.praxident.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Redukcja zmarszczek Gdańsk

Redukcja zmarszczek Gdańsk
Opisujemy szeroką ofertę gabinetu stomatologicznego Perfect Smile z miasta Gdańsk. Wykonujemy zabiegi w zakresie stomatologii estetycznej, a także chirurgii. Redukcja zmarszczek to jeden z zabiegów realizowanych w ramach medycyny estetycznej. Prowadzimy pogotowie stomatologiczne działające w niespodziewanych przypadkach. Chcemy usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów.
http://www.perfect-smile.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Protetyk z Poznania

Protetyk z Poznania
Na stronie online: protezy-poznan.com.pl odnajdziecie Państwo dane dotyczące kwestii naprawy protez stomatologicznych jak także ich tworzenia. Pracownia techniki dentystycznej - Poznań, przy ul. Marcelińskiej 53 oferuje między innymi: protezy dentystyczne: akrylanowe, z metalu, z acetalu. Pracownia protetyczna gwarantuje szybki czas realizowanych zadań i ich doskonałą klasę. Uszczelnianie protez - w jedną godzinę, renowacja protez - w kwadrans, całkowicie nowe protezy - do 1 tygodnia. Laboratorium dentystyczne z Poznania cechuje się wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalizmem wykonywanych zadań. Dbałość o potrzeby klienta jest tutaj najbardziej istotna.
http://www.protezy-poznan.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dentysta Gdynia

Dentysta Gdynia
Na reklamowanej witrynie własną propozycję zamieścił gabinet NoeDentis. Specjalnością lekarzy jest fachowa stomatologia i jej różne działy. Posiadający doświadczenie dentysta działa na obszarze Gdyni. Pracownicy korzystają z najlepszych jakościowo materiałów stomatologicznych. Placówka zapewnia także usługi w zakresie m. in. protetyki i chirurgii. Każdy zabieg wykonują dwie osoby, lekarz i jego asystent.
http://www.neodentis.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Stomatologia Bydgoszcz

Stomatologia Bydgoszcz
Remedium Clinic to prywatne centrum medyczne zlokalizowane w Bydgoszczy, przy ulicy Gdańskiej 80. Oferuje usługi z obszaru stomatologii, neurologii, psychiatrii i psychologii. W ośrodku pracują wykwalifikowani eksperci, którzy zapewniają swoim podopiecznym profesjonalną obsługę i komfortowe warunki leczenia. Centrum dysponuje nowoczesnym sprzętem i doskonałymi warunkami lokalowymi. Całkowita oferta Remedium jest dostępna na witrynie www.remediumclinic.pl. Znajdują się tam także referencje pacjentów.
http://www.remediumclinic.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009