Landwirtschafts Simulator Mods

Jak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.

Wyszukaj stronę        Landwirtschafts Simulator Mods

Landwirtschafts Simulator Mods
Ls-portal.eu to serwis z modami do gry z serii Landwirtschafts Simulator. Na naszej stronie można znaleźć wiele darmowych modyfikacji do gry, zwanymi potocznie ls mods, z możliwością ich pobrania, ponadto można znaleźć także dużo tutoriali i newsów dotyczących symulatora farmy. Landwirtschafts Simulator to gra, w której wcielamy się w rolę gospodarza farmy, posiadającego własną gospodarkę, kawałek pola oraz niewielką liczbę maszyn rolniczych. Nasz areał możemy uprawiać na wiele sposobów. Gra daje nam możliwość siewu różnego rodzaju zboża na przykład rzepak, pszenicę, jęczmień czy też buraki. Ponadto możemy sadzić ziemniaki a słomę, która zostaje po skoszeniu zboża możemy prasować i zwozić na przyczepie na farmę.
http://ls-portal.eu
Ocena
Ostatnia ocena strony to: brak Oceń stronę:

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009