Sala konferencyjna

Jak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Wyszukaj stronę        Sala konferencyjna

Sala konferencyjna
Nasza sala kongresowa ma najwyższe standardy akustyki. Obiekt opracowano tak, ażeby mógł gościć wszelakiego rodzaju kongresy, koncerty, wystawy i inne prestiżowe wydarzenia kulturalne oraz społeczne. Obszerny standard budynku dopuszcza plasować go pośród najbardziej renomowanych i bezkonkurencyjnych centrów kongresowych Europy. Poza nieszablonową Salą Audytoryjną na szczególną uwagę zasługuje także sala teatralna, bowiem jej tworzone trybuny pozwolą na zwiększenie powierzchni podłogi w wypadku wykorzystania jej na bankiety bądź wystawy.
http://www.icekrakow.pl
Ocena
Ostatnia ocena strony to: brak Oceń stronę:

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009