Instal-Opol Instalacje Przemysłowe

Jak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Wyszukaj stronę        Instal-Opol Instalacje Przemysłowe

Instal-Opol Instalacje Przemysłowe
Instal-Opol jest to firma utworzona bezpośrednio na podwalinach firmy Instal-Akme.Oferujemy kompleksowe roboty montażowe w budownictwie komunalnym, przemysłowym i ogólnym. Oferujemy wykonawstwo robót instalacyjnych oraz remonty i modernizacje istniejących instalacji w zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz infrastruktury technicznej. Prowadzimy roboty jako wykonawca robót instalacyjnych, technologicznych i remontowych. Wykonujemy m.in.: -montaż i serwis ogrzewania,instalacji przemysłowych,sanitarnych,pieców gazowych, -usługi spawalnicze,montaż i serwis wentylacji, i klimatyzacji,przewóz materiałów,oczyszczalnie ścieków,centralne ogrzewanie,instalacje przeciwpożarowe,montaż i serwis stacji uzdatniania wody.
http://instal-opol.pl
Ocena
Ostatnia ocena strony to: brak Oceń stronę:

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009