Błonnik

Jak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku (731) czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny (679) Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka (26) . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        Błonnik

Błonnik
Błonnik jest suplementem zalecanym prawie że w każdej z diet. Zawiera w sobie takie związki jak: pektyny, celuloza, hemicelulozy, śluzy, ligniny i gumy. Związki te odpowiadają za proces budowania roślin, niemniej jednak mają one wpływ także na nasz organizm. Własności błonnika to przede wszystkim: zapobieganie zaparciom, pomaga we wstrzymaniu uczucia głodu, o wiele łatwiejsze trawienie posiłków, normowanie wydzielania kwasów żółciowych, szybsza przemiana materii, minimalizowanie łaknienia. Na stronie przeczytasz artykuły o błonniku. Dowiesz się też jak go zamówić.
http://blonnik.mapazdrowia.info
Ocena
Ostatnia ocena strony to: brak Oceń stronę:

Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009