Weterynaria

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Recenzje
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !

Wyszukaj stronę        Fachowe usługi weterynaryjne

Fachowe usługi weterynaryjne
Mieszczące się w Łodzi laboratorium weterynaryjne zaprasza wszystkich hodowców zwierząt jak i weterynarzy do skorzystania z profesjonalnych usług weterynaryjnych. Wykonujemy analizy mikrobiologiczne czystości powietrza, wody i żywności, zapewniamy diagnostykę weterynaryjną, drobnoustrojów oraz przeprowadzany rutynowe badania profilaktyczne. Nasza oferta skierowana jest do lekarzy weterynarii jak i hodowców zwierząt.
http://vetcomplex.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Renifery Tatry

Renifery Tatry
Święta to okres, w którym spędzamy w gronie rodziny. Dla najmłodszych bywa to okres szczególny. Czas prezentów i realizowania wszystkich pragnień! Piszą listy do Gwiazdora, w jakich proszą o przeróżne ważne dla nich, upominki. Ich wymagania są jednak z roku na rok jeszcze bardziej wyszukane. Dlatego warto zrobić coś szczególnego. Ciekawym pomysłem jest zaproszenie mikołajowego teamu. Rewelacyjny plan? Otóż to! Wejdź na witrynę i dowiedz się co dalej. Spowoduj radość u swego dziecka, w ten niezwykły czas. Wychowawcy często nie mają pomysłu co sprawić dzieciom na gwiazdkę. Aktualnie to żaden problem.
http://renifery.com
Pokaż szczegóły wpisu...

asvet.wroclaw.pl Wrocław

asvet.wroclaw.pl Wrocław
Dylematy ze zdrowiem naszych zwierząt potrafią zupełnie zaburzyć funkcjonowanie rodziny. Jeśli traktujemy pupila jak pełnoprawnego posiadacza familii powinieneś zatroszczyć się o jego wigor. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z świadczeń lecznicy weterynaryjnej Avet, która posiada długą wiedzę praktyczną w leczeniu różnorakich schorzeń. Przychodnia zajmuje się zarówno operowaniem jak również diagnostyką oraz profilaktyką niedogodności zdrowotnych. Weterynarz oferuje wsparcie w niespodziewanych przypadkach poprzez całą dobrę wszystkim zwierzętom potrzebującym leczenia.
http://asvet.wroclaw.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Czworonogi nasza miłość

Czworonogi nasza miłość
Jesteś miłośnikiem psów?. Na stronie zamieszczane będą wpisy z różnorodnymi wskazówkami połączonymi z każdą sferą życia z psem pod jednym dachem. Właściciele bloga są gotówwytłumaczyć mnóstwo spraw. Poruszają również trudne tamaty. Przykładowo: spraw czystości czworonogów czy zbierania psich odchodów na spacerach. Również omawiane będą kwestie , które mają wpływ na zdrowie. Z zaciekawieniem przeczytają Wasze opinie. Spekulujmy o tym wszyscy razem!
http://spacerzpsem.blox.pl/html
Pokaż szczegóły wpisu...

Weterynarz Chojnice

Weterynarz Chojnice
Klinika weterynaryjna PAKO w Chojnicach proponuje usługi w ramach uzdrawiania zwierząt. Gabinet wyposażony jest w wymagany sprzęt taki jak RTG, USG, EKG i dużo innych umożliwiających świadczenie szeregu usług zacząwszy od profilaktyki poprzez leczenie, chirurgię, czipowanie, położnictwo. Wszystkie badania realizujemy na miejscu. Do tego prowadzimy też 24 godzinny dyżur telefoniczny i wizytacje domowe. Weterynarz Chojnice to też salon pielęgnacji dla psów i kotów oraz dystrybutor najwyższej jakości karm dla zwierząt marki Brit.
http://www.weterynarzchojnice24.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009