Psy

Dodaj stronęDodaj podkategorieJak dodać wpisRegulamin
Nasi partnerzy
Recenzje
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        Goldeny

Goldeny
Zachęcamy do zaznajomienia się z treścią strony staszel.hodowca.pl. Znajdą tu Państwo sporo interesujących i wartościowych informacji na temat hodowli dwóch ras psów: mopsów i golden retrieverów. Szczegółowo omówiono cechy charakterystyczne tych ras. Naszą specjalnością jest kynoterapia. Goldeny to psy, które w znacznym stopniu uskuteczniają rehabilitację. Jesteśmy doświadczonymi hodowcami i ogromnymi sympatykami psów. Posiadamy szczenięta pochodzące od elitarnych skojarzeń.
http://www.staszel.hodowca.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Hodowla Beagle

Hodowla Beagle
Jeżeli szukasz psa dla własnej rodziny możemy śmiało polecić Ci rasę Beagle i Sheltie. Psiaki tej rodziny to wyjątkowe psiaki, które są niezwykle towarzyskie i rodzinne. Od paru lat trudnimy się hodowlą tychże ras i jesteśmy pewni, że to najlepszy wybór psa dla rodziny i nie tylko. W naszej hodowli hodowane psy ze starannie dopasowanych rodziców.
http://amorfati-beagle.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Skolenia psów Poznań

Skolenia psów Poznań
W nowoczesnym świecie psy czynnie partycypują w codziennym życiu swojej ludzkiej familii. Na nas tedy spoczywa trud wyszkolenia naszego czworonożnego przyjaciela psich manier. Dla piesków wykonywanie komend to tylko tresura, dla ludzi sposób na wykształcenie, niemniej jednak również zapewnienie obronności ulubieńcom. Zapraszamy do wspólnej pracy, nauki jak również przyjemności opartej na pojęciu psich zwyczajów, rytuałów, metod komunikacji. Dołożymy wszelkich starań by przemienić zwykłego właściciela, w niezwykłego nauczyciela własnego pieska.
http://republikapodpsem.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Hodowla Psów

Hodowla Psów
Strona domowej hodowli psów rasowych Siberian Husky Sleed Dogs FCI. Na stronie znajdziesz informacje o bieżących i planowanych miotach, informacje o rodowodzie każdej z moich suk i reproduktorów. Ponadt dowiesz się kim jestem i w jaki sposób prowadzę swoją małą hodowlę, jak dbam o zdrowie i kondycję moich zwierząt. Hodowla psów rasowych Siberian Husky Sleed Dogs FCI jest wpisana do Krajowego Rejestru Psów Rasowych - jest to gwarancją, że moje psy są potomkami prawdziwych syberianów, tym samym wolne od wad genetycznych i chorób. Zapraszam, odwiedź moją stronę i poznaj nas.
http://sleeddogshusky.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Szkoła dla psów

Szkoła dla psów
Bordergold to elegancki i przyjazny hotel i szkoła dla psów małych ras. Zapewniamy profesjonalną opiekę 24 godziny na dobę. Wśród naszej oferty znajdują się: szkolenia psów, zabawy i spacery z psem, zajęcia edukacyjne oraz dogoterapię. Bordergold to wspaniałe wakacje dla psa w naszym hotelu z eleganckimi wnętrzami i dużym ogrodem. Zapraszamy do nas.
http://www.bordergold.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009